mamicqa
13.01.07,10:31
Predávam okná a v budúcnosti chcem poskytovať aj montáž. Zaujíma ma, či musím mať v živnostenskom liste špeciálnu činnosť na montáž(v živnostenskom zákone som nič konkrétne nenašla), alebo stačí stavebné práce? Ďakujem za radu.
Zita5
13.01.07,09:35
Predávam okná a v budúcnosti chcem poskytovať aj montáž. Zaujíma ma, či musím mať v živnostenskom liste špeciálnu činnosť na montáž(v živnostenskom zákone som nič konkrétne nenašla), alebo stačí stavebné práce? Ďakujem za radu.

Odporúčam prekonzultovať to na príslušnom živnostenskom úrade . Montáž by podľa môjho názoru mala byť uvedená .......lebo by ste mohli potom len predávať okná .
mamicqa
13.01.07,09:56
Ďakujem Zita,
mám známeho, ktorý montáž v ŽL nemá uvedenú a vykonáva ju už dlhšie. Má len murárske a stavebné práce. Takže to má neúplné? Lebo v zákone nie je nič o montáži okien.
Zita5
13.01.07,10:04
Ďakujem Zita,
mám známeho, ktorý montáž v ŽL nemá uvedenú a vykonáva ju už dlhšie. Má len murárske a stavebné práce. Takže to má neúplné? Lebo v zákone nie je nič o montáži okien.

Ešte by sa mi pozdávali tie stavebné práce ??????????, ale veď stačí jeden telefonát na ŽU a máš to poistené .Sú ochotní aj po telefóne poradiť , aspoň u nás áno .

Ja by som si predstavovala ...

1/nákup a predaj maloobchod a veľkoobchod ,sprostredkovanie
2/demontáž a montáž plast.okien