drama
14.01.07,23:40
ahojte,
som tu na porade síce krátko,ale ked vidím akí ste pohotoví-nedá mi neopýtať sa:
čím by ste nahradili tenké preglejkové dosky - na ktorých sa prenašajú napr. zákusky? kedže hygienici nám "odporúčajú" výmenu týchto dosiek za niečo iné snažím sa na niečo prísť. Poradíte? Už bol návrh za niečo ako antikorové plechy,ale to je dosť ťažké ked je to prázdne,tak neviem....
A dalšia varianta sú plastové, ale neverili by ste, ako sa tie zákusky po tom kĺžu :)
dakujem
Chobot
15.01.07,08:04
ahojte,
som tu na porade síce krátko,ale ked vidím akí ste pohotoví-nedá mi neopýtať sa:
čím by ste nahradili tenké preglejkové dosky - na ktorých sa prenašajú napr. zákusky? kedže hygienici nám "odporúčajú" výmenu týchto dosiek za niečo iné snažím sa na niečo prísť. Poradíte? Už bol návrh za niečo ako antikorové plechy,ale to je dosť ťažké ked je to prázdne,tak neviem....
A dalšia varianta sú plastové, ale neverili by ste, ako sa tie zákusky po tom kĺžu :)
dakujem

Prečo vám odporúčajú ich výmenu? Z hygienických dôvodov?

Čo tak skúsiť nejakú inú povrchovú úpravu tých preglejok. Alebo drevotrieskové platne s laminátových povrchom. Ale to by mohlo byť ešte ťažšie ako ten nerez.
drama
15.01.07,08:26
ano, vraj z hygienického dôvodu. Tvrdia,že drevo nie je dobry material,tak neviem.
Ale nedokážu poradiť iný materiál- vraj si to treba obehať, prípadne sledovať výstavy a internet. Ale najlepšie je, že ked som sa dostala k info z inej prevádzky - majú presne to čo my- preglejkové dosky.