benecon
15.01.07,07:40
Posielam všetkým poraďákom ako prebieha v Terchovskej doline zima. V Taliansku rozkvitli mandľovníky a mne zasa horec. Snímku som urobil v nedeľu 14.1.2007. Máte aj Vy podobné skúsenosti ? Pochváľte sa.
vema
15.01.07,13:10
Posielam všetkým poraďákom ako prebieha v Terchovskej doline zima. V Taliansku rozkvitli mandľovníky a mne zasa horec. Snímku som urobil v nedeľu 14.1.2007. Máte aj Vy podobné skúsenosti ? Pochváľte sa.Je to úžasné,už aj budem utekať na chatu pozrieť.Aj ja tam mám horec.Takéto veci mi vedia spraviť náladu.
Nika
15.01.07,13:29
Je to úžasné,už aj budem utekať na chatu pozrieť.Aj ja tam mám horec.Takéto veci mi vedia spraviť náladu.

mimotemy Nemyslím si, že takéto prírodné javy v tomto ročnom období sú dôvodom na radosť.......
Gabi03
15.01.07,13:31
mimotemy Nemyslím si, že takéto prírodné javy v tomto ročnom období sú dôvodom na radosť.......

Nooo, človek je od prírody sebecký a v tomto momente ten obrázok potešil aj mňa. ;)
PeterNR
16.01.07,07:27
Posielam všetkým poraďákom ako prebieha v Terchovskej doline zima. V Taliansku rozkvitli mandľovníky a mne zasa horec. Snímku som urobil v nedeľu 14.1.2007. Máte aj Vy podobné skúsenosti ? Pochváľte sa.

Ahoj, ani nevieš, akú si mi spravil radosť. Ani nie tým horcom, lebo mi je ľúto, že máme tento rok takú divnú teplú zimu, ale tým, odkiaľ si. Ja som pôvodom z Nededze. Prajem pekný deň :)
gituš
02.02.07,22:33
kde si kupil ten horec nemôžem ho nikde zohnať a hodil by sa do mojej skalky
benecon
05.02.07,20:04
Horec som kúpil u p. Rotha, skalničkára - profesionála z Kremnice. Ak chceš vedieť viac, pošli mi mail. Ahoj.
misomiso
05.02.07,20:07
Posielam všetkým poraďákom ako prebieha v Terchovskej doline zima. V Taliansku rozkvitli mandľovníky a mne zasa horec. Snímku som urobil v nedeľu 14.1.2007. Máte aj Vy podobné skúsenosti ? Pochváľte sa.

Tu na zapade zatial kvitne iba korupcia...:)
gituš
18.02.07,09:27
Ahoj ja som z Turzovky a u nás nieje žiaden klub skalničkárov ale chodím každý týždeň do Žiliny tak sa môžme niekedy stretnúť a ak budem mať voľno v máji tak by som rada išla s vami pozrieť na tie skalničky napíš mi na gitkam@post.sk Ďakujem
Marína
18.02.07,13:27
Tu na zapade zatial kvitne iba korupcia...:)
misomiso, nebol Tvoj pôvodný úmysel takýto? Tu na zapade zatial kvitne iba korupcia...:mad: