haj-city
15.01.07,22:07
Zaujimam sa o to popri zamestnani a chcel som sa opytat ci treba na to zivnost?
camelfly
16.01.07,08:02
par informacii, tak pri tomto druhu marketingu maju aj nemaju zivnostenske opravnenie a to hlavne na zaklade toho ci si vedeny ako poradca alebo clen alebo ak sa rozhodnes aj sam a zavisi to od vysky provizie

- Člen Klubu (fyzická osoba staršia ako 18 rokov)
- Poradca (fyzická osoba - podnikateľ alebo právnická osoba)

takze presne informacie ti urcite podaju v tej spolocnosti u ktorej to chces preferovat, kazda spolocnost ma vlastny system odmenovania odmien a provizii

nemozem si pomoct ale strasne moc sa to priblizuje a javi pyramidovej hre, zvaz si vsetko pre a proti ;) , na webe mas o tom mnozstvo info
empty
28.01.07,16:51
MLM

je super len s tym treba zacat a napasovat to na dobry produkt/ty, alebo byt aspon pri zrode projektu.

napr co poznam tak amway ma niektore produkty vynikajuce ale kvalita jeho predajcov je biedna, preto su tam kde su (teda ti predajcovia)

+ vela MLM je podvod + este ked sa zacne pliest MLM s pyramidou je to cisty koniec.


Pointa MLM je v tom ze ked ste na zaujimavom leveli a mate pod sebou dost ludi v hierarchii tak ste vlastne ako skupina (vy+vasi ludia), nekupujete 1 vec alo jednotlivec ale kupujete 20 veci ( a hlavne pravidelne) naraz a tym padom to mate lacno a mozu sa na to davat rozne %-a pre dilerov,

samozrejme dolezita je spokojnost zakaznika s produktami lebo jedine tam ma MLM buducnost a nie ako herbalife a podobne projekty v neposlednom rade aj amway a avon su vo vela hladiskach zle nadstavene.

Ale rozhodne, neodporucam do nicoho sa zapajat, hlavne ked pytaju rozne poplatky od vas, zarobit sa da inymi a lahsimi sposobmi ako byt 7985-ty v nejakej hierarchii :))
pato6593
23.07.11,13:10
Poznáte Talk Fusion? Ten kto je momentálne v Talk Fusion stojí pred veľkým boomom ktorý táto firma spraví. Aj keď už teraz je z toho dosť veľký boom ale to hlavné ešte len príde. Je to nový fenomén MLM s vynikajúcimi produktmi ktoré menia pravidlá celej komunikácii na internete. Ak sa niekto zaujíma o Talk Fusion pozrite si záznam online prezentácie ktorú robia naši bratia Češi. Kto si ju chce pozrieť napíšte mi cez SS.
Gina Er
23.07.11,14:13
Poznáte Talk Fusion? Ten kto je momentálne v Talk Fusion stojí pred veľkým boomom ktorý táto firma spraví. Aj keď už teraz je z toho dosť veľký boom ale to hlavné ešte len príde. Je to nový fenomén MLM s vynikajúcimi produktmi ktoré menia pravidlá celej komunikácii na internete. Ak sa niekto zaujíma o Talk Fusion pozrite si záznam online prezentácie ktorú robia naši bratia Češi. Kto si ju chce pozrieť napíšte mi cez SS.
http://www.videomarketing.sk/talk-fusion-produkty.html
klasika pyramída....
arizona
23.07.11,17:11
Poznáte Talk Fusion? Ten kto je momentálne v Talk Fusion stojí pred veľkým boomom ktorý táto firma spraví. Aj keď už teraz je z toho dosť veľký boom ale to hlavné ešte len príde. Je to nový fenomén MLM s vynikajúcimi produktmi ktoré menia pravidlá celej komunikácii na internete. Ak sa niekto zaujíma o Talk Fusion pozrite si záznam online prezentácie ktorú robia naši bratia Češi. Kto si ju chce pozrieť napíšte mi cez SS.
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
KEJKA
23.07.11,19:27
som clenom Team Talk Fusion, ale vyssie uvedena forma je neeticka forma reklamy, ktora dotycneho moze stat miesto v team.......
sii
20.08.11,07:54
Ahoj
Vidim ze sa vyznate v MLM vo vsetko co pisete plne suhlasim. Hlavne to ze ked je clovek neskoro pri zrode tak to uz je len potom predajca on uz nemoze budovat siet. Neviem ci v nejakom MLM pracujete ale ak bi ste mali zaujem prave sa rozbieha jeden MLM na SVK. Zaujmavy produk a hlavne zaujmave je financne ohodnotenie.
KEJKA
20.08.11,09:01
poznám systém MLM, nie je to pyramída, netreba byť pri zrode.....
typický AMWAY a teraz Team Talk Fusion, ale aj iné.
Ste predajcom aj budovateľom siete zároveň.
Podstata môjho zaangažovania do určitého mLM je v tom, že produkty využívam aj ja, potom nie ej podstatné čí a koľko zarobím. Je to nový druh činností a koho zaujme napr. videokomunkácia aformy e-komunikácie budúcnosti, tomu to rada vysvetlím, resp. absolvujeme spoločne prezentáciu. Ešte aj túto časť práce robia za mňa, takže je to podľa mňa super.