ccontrol
15.01.07,22:18
Dobry den,
chcem sa opytat ci mi niekto nevie poradit ako zacat s recyklaciou plastov. Uvital by som nejaky fundovany nazor od niekoho co do toho trochu vidi. V uvode by som chcel do toho vrazit do 2mil SKK. V prvej faze by sa malo jednat o vyrobu granulatov, neskor mozno nejake vlastne produkty. Uvital by som aj moznost nejakej serioznej spoluprace do buducna. Jednalo by sao BB region.
Dakujem
Laco2
17.01.07,21:15
Dobry den,
chcem sa opytat ci mi niekto nevie poradit ako zacat s recyklaciou plastov. Uvital by som nejaky fundovany nazor od niekoho co do toho trochu vidi. V uvode by som chcel do toho vrazit do 2mil SKK. V prvej faze by sa malo jednat o vyrobu granulatov, neskor mozno nejake vlastne produkty. Uvital by som aj moznost nejakej serioznej spoluprace do buducna. Jednalo by sao BB region.
Dakujem

My sme špekulovali nad likvidáciou komplet domového odpadu, ale potrebovali sme zohnať 400-miliónov a žiadna banka do toho nechcela ísť.
Držíme ti palce.
bulnova
21.01.07,17:18
Moja dcéra už pred 5-rokmi písala SOČ o s.r.o. Eastern Slovakia Project Prešov,ktorá recykluje plasty. Závod ešte stále existuje, no neviem či pod pôvodným vedením. Prácu aj fotodokumentáciou z výroby,ak ju nájdem, Vám môžem poslať.
Vyrábajú recyklát SYNTAL (má vlastnosti ako drevo) - používajú ho na lavičky,
dielce do plotov a zábradlí, kvetináče, kompostárne a pod.Myslím, že by to mohlo slúžiť ako podklad pre spracovanie projektu na dotáciu (práca bola vy-
soko hodnotená na celoslov. súťaži SOČ) už vtedy mi riaditeľ hovoril o počia-
točnej investícii 10 mil. na stroje od firmy ART z Nemecka.
Myslím si , že by nebolo od veci ísť sa tam pozrieť.