zaclony
16.01.07,10:20
Prosím mohol by mi niekto poradiť ako vytlačiť tlačovú zostavu prijatých faktúr podľa všetkých dodavateľov. Ešte som nepoužívala zložené otázky a asi to pôjde nejako cez nich. Vďaka
ata111
16.01.07,09:23
aký softvér?
Dada
16.01.07,09:24
Chceš každého dodávateľa zvlášť?
zaclony
16.01.07,14:56
pohoda software, chcela by som aby mi to vytlačilo zostavu všetkych PF trebars abecedne a za každého dodavateľa by mi to napr. zrátalo ročný obrat a to všetko v jednej zostave.
Pidgey
18.01.07,09:34
No, to by sa dalo jedine cez report designer upravou tlacovej zostavy.Pozrel som sa na to, a vyzera to ze je to jednoduche, a da sa to spravit tak aby to bolo korektne a ako potrebujete.
zaclony
18.01.07,12:01
Aha, ale ja ten Report nemám zaplatený, takže mi to nejde, ale vďaka
Pidgey
19.01.07,14:00
hmmm, tak potom uz jedine tak, ze export faktur do excelu, a tam si s tym mozes robit co potrebujes.Ak vies lepsie robit v exceli,alebo mate niekoho takeho v praci, tak by to nebol problem.
dana99
19.01.07,14:11
Prosím mohol by mi niekto poradiť ako vytlačiť tlačovú zostavu prijatých faktúr podľa všetkých dodavateľov. Ešte som nepoužívala zložené otázky a asi to pôjde nejako cez nich. Vďaka

skús cez saldo, vyber si len účty 321...
musíš mať vyčistené saldokonto, aby si tam nemal - a blbosti

možno pomôžem
Dana
Anču
01.02.09,17:10
Ja som tiež začala robiť v Pohode. Potrebujem vytlačiť zostavu vystavených faktúr za určitý číselný rad a podľa dátumu. Ako si to mám vyznačiť, aby mi netlačilo aj faktúry z iného číselného radu, a ako ohraničiť dátumami?
cloe
01.02.09,17:33
Ja som tiež začala robiť v Pohode. Potrebujem vytlačiť zostavu vystavených faktúr za určitý číselný rad a podľa dátumu. Ako si to mám vyznačiť, aby mi netlačilo aj faktúry z iného číselného radu, a ako ohraničiť dátumami?

Dá sa to cez zloženú otázku. Tu sa dá vyfiltrovať veľké množstvo kritérií aké potrebuješ. Nerobila si to ešte?
Skúsim ťa naviesť.
Otvoríš si vystavené faktúry. Nastavíš sa kurzorom na stĺpec, ktorý chceš filtrovať. Napr. číslo. Vysvieti sa ti na čierno. Potom si v hornom rade nájdeš zloženú otázku. Je to taký lievik. Tam klikneš a ukáže sa ti tabuľka, kde zadáš kritéria pre výber. Vyskúšaj. Uvidíš, nie je to nič zložité.
peter1985
11.01.12,09:21
Zdravim, ako potom zrusit ten filter ?


Dakujem
Pidgey
11.01.12,13:49
ako mas zalozky, tak uplne na lavo je *, ked na nu kliknes, zopbrazia sa vsetky zaznamy v danej agende. zalozka hned vedla je posledny pouzity filter , a prip ked si na nu kliknes, zobrazi sa tizoznam naposledy pouzitych filtrov (teda nemusis nanovo vypisovat zlozene otazky, staci iba kliknut na uz definovane)
zoznam je ale limitovany nejakym poctom, tak je mozne ze sa ti po case nejaky filter odtial strati(nahradia ho novsie) - ten sa ale da tusim ulozit pri vytvarani zlozenej otazky