scorp
16.01.07,13:46
Vie niekto poradit software pre autoservis ? Prevadzka je mimo objektu centraly firmy. Prepojenie so skladom nie je podmienkou. Doraz je kladeny na zoznam prac.cinnosti podla pracovnikov-mechanikov. Fakturacia a hotovost je mimo, ci ze ako bolo spomenute v centrale. Vopred dakujem.
Marína
16.01.07,16:21
scorp
06.02.07,09:07
Dakujem za tipy. Zodpovedne vsak mozem prehlasit, ze program aspon na akej-takej urovni sa zda byt od Tangram Presov. Berte to skor ako doporucenie-snad pre ostatnych, ktori nieco podobne zhanaju.
wictor576
18.02.07,08:08
Skús program od firmy MELDRIAN. Používa to viac autoservisov v DS. www.meldrian.sk
mojemeno
15.03.07,23:33
Skúste si pozrieť:
www.azsoft.sk/autoservis (http://www.azsoft.sk/autoservis)
zákazky, sklad, fakturácia, práce podľa mechanikov, reg.pokladňa, sieťová verzia, ...
scorp
16.03.07,16:04
Skúste si pozrieť:
www.azsoft.sk/autoservis (http://www.azsoft.sk/autoservis)
zákazky, sklad, fakturácia, práce podľa mechanikov, reg.pokladňa, sieťová verzia, ...
Skusil som, primitivny. V kazdom pripade dakujem.
mojemeno
18.02.11,07:59
Skusil som, primitivny.

Je to subjektívna vec. Pre menej skúseného používateľa to môže byť výhodou.
Pidgey
18.02.11,08:18
poznam jeden autoservis, pouzivaju klasicku Pohodu, je tam moznost rozuctovania na zakazky, strediska, cinnosti, plus ostatne spominane. Nie je to sice programe robeny pre autoservis,ale funguju v tom uz niekolko rokov.
Stefan2005
18.02.11,08:46
Je to subjektívna vec. Pre menej skúseného používateľa to môže byť výhodou.

...reagoval si na príspevok starý 4 roky. Ak to zadávateľ témy posúdil ako nevyhovujúci, tak má určite záujem na niečom kvalitnejšom.

P.S. ... zaujímalo by ma, aký nakoniec vybral software...
scorp
14.03.11,13:58
Ziaden, vyberal som soft pre jednu firmu, ktora uz servis neprevadzkuje. Po dhsom case som opat na porade...
bbubacik
21.10.11,09:47
tuto otazku riesilo uz vela ludi.. ako spravce som sa stretol so vselicim.. tu plati obzvlast niesom taky bohaty aby som kupoval lacne veci. ja mam celkom dobre skusenosti so systemom OMEGA alebo CARIS. ten prvy je viac ucto, ten druhy viacej servis. Inak CARIS najdete u vsetkych znaciek na slovensku a celkom rastu a cenovo su este celkom ok ked som to porovnaval s NAVISION alebo softom co ma Mercedes. skuskte www.teas.cz . su aj na slovensku a posielaju aj demo.