accad
31.12.04,11:19
Nakoľko je posledný deň v roku želám všetkým na PORADE a aj mimo nej, aby takto o rok si mohol každý z nás povedať, že rok 2005 stál za to, že všetko čo sme v ňom prežili v zdraví a bohužiaľ niekedy aj v chorobe (je to súčasť života) nás posunulo niekde ďalej k lepšiemu ja, že sme si v ňom našli nových ľudí, pre ktorých stojí za to žiť, že s úsmevom sme dokázali problémy riešiť ľahšie ako s hnevom, a aby to čo dokázala vytvoriť PORADA medzi nami, ktorí sme o sebe takto pred rokom ani netušili, sa prenieslo ďalej medzi ľudí.
Myslím si, že PORADA dokázala to, že to s nami ľuďmi nie je ešte také zlé a vieme tu byť aj pre druhých.
Takže želám všetkým len to najlepšie a nech začiatok roka sa nám všetkým vydarí v zdraví a pohode.
Jozef Mihál
31.12.04,10:27
Ďakujem Editka za pekné želanie a ja sa pripájam len obyčajným

PF 2005
lenkak
31.12.04,10:42
Ja sa takisto pridávam k želaniu, aby sme sa aj v novom roku takto stretávali a pomáhali si navzájom, a aby nový rok bol ešte lepší a krajší ako tento.Majte sa pekne. Lenka
olga88
31.12.04,11:04
Krasny novy rok, vela zdravia, pohody, vzajomnej ucty a lasky praje vsetkym clenom porady olga
Zuzka
31.12.04,11:08
Pripájam sa k úvodnému krásnemu želaniu. Všetkým prajem úspešný nový rok, hlavne veľa zdravia, šťastia a porozumenia.
PF 2005
Paula
31.12.04,11:20
Pripájam sa s prianím dobrej nálady a "pevných nervov" celej poraďáckej svorke do nastávajúcich 365-tich dní :) .
valeriam
31.12.04,11:50
Aj ja prajem všetkým krásny a úspešný rok 2005.....
ricij
31.12.04,12:57
Tak PF 2005 a ďalšie roky všetkým poraďákom. Už som tu zostal sám o tomto čase. Idem si teda kúpiť aj ja nejaké vínko.
Bubika
31.12.04,13:17
Ja pre všetkých pridávam recept na nádherný rok 2005:

1 lyžicu dobrej nálady
2 veľké poháre zdravia
3 dúšky humoru
za 2 prsty nežnosti
a lásky podľa potreby ........

a potom:

Keď čas urobí o polnoci malý krok,
omladne a bude z neho NOVÝ ROK.
Začíname od jednotky,
začíname od znova
za nepríjemným spravte bodky
a dobré nech sa zachová.....

Krásneho Silvestra všetkým

PS: a teším sa na Vás 12. 1. 2005
Zuzka
31.12.04,13:29
Bubika, a Tebe trvá Silvester a Nový rok 12 dní? Tak teda veselého Silvestra :D
Bubika
31.12.04,13:34
Bubika, a Tebe trvá Silvester a Nový rok 12 dní? Tak teda veselého Silvestra :D
Zuzka, veselého Silvestra aj tebe ..........
Pre vysvetlenie : 12. 1. 2005 na školení - osobné stretnutie s niektorými poraďákmi.

Ale inak som normálnahttp://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif
Zuzka
31.12.04,13:46
... no to ma teda vôbec nenapadlo a myslím že aj ja som normálna ... :D
Príjemnú zábavu na myjavských kopaniciach, je tam krásne. :)
Bubika
31.12.04,13:49
Ďakujem, je tu ozaj krásne, len snehu keby bolo (aby nebolo vidno ten neporiadok na trávnikoch) :O)
dom
31.12.04,13:51
Prajem všetkým návštevníkom tejto stránky pokojné prežitie posledného dňa v roku a veľa krásných a šťastných dní v tom novom :-)
Magma
31.12.04,13:56
Všetkým


PF 2005
stefan
31.12.04,18:37
Vsetkym dobrym ludom zelam krasne prezitie Vianocnych sviatkov a novy rok plny lasky...

Este na pobavenie.
Zomrie programátor a dostane sa do pekla. Po týždni Lucifer volá Bohovi:
-"Čo za blázna si mi sem poslal? Zničil mi všetky kotly, poškrtil všetkých čertov a už tri dni bezhlavo behá po všetkých chodbách pekla a reve "Kde je prechod do druhého levelu?":)

Stefan
hron
31.12.04,19:16
Vsetkym dobrym ludom zelam krasne prezitie Vianocnych sviatkov a novy rok plny lasky...

Este na pobavenie.
Zomrie programátor a dostane sa do pekla. Po týždni Lucifer volá Bohovi:
-"Čo za blázna si mi sem poslal? Zničil mi všetky kotly, poškrtil všetkých čertov a už tri dni bezhlavo behá po všetkých chodbách pekla a reve "Kde je prechod do druhého levelu?":)

Stefan
To bude nejaky omyl :-). Programator nikdy nestihne hrat hry natolko. To skor lamer. Aj do pekla sa programator moze dostat len velmi tazko. Nikdy by tam nemohli totiz zostavit rozpocet, pretoze program pre pocitac tazko dovoluje vytvorit rozpocet vhodny pre zostavovatelov a sucasne s vynikajucimi ekonomickymi parametrami pre platiacich divakov.
V nebi, v nebi to je ine, tam funguju zazraky.
Hlinkovx
31.12.04,19:19
Prajem nám všetkým...len to najlepšie v tom roku nastávajúcom..hlavne veľa zdravia...a čo najmenej problémov pri našej práci
Nika
31.12.04,23:37
Prajem všetkým, aby sa im splnilo všetko čo si prajú, hlavne pohodu a spokojnosť.
Manual
01.01.05,07:03
Len tak jednoducho. Všetkým poraďákom všetko dobré do nového roku, zdravie šťastie, pokoj v duši, pokoj v srdci, pokoj v rodine po celý rok 2005.
lara
01.01.05,12:17
ahojte poraďáci, aj ja sa pripájam a prajem všetkým len to najlepšie v novom roku, hlavne veľa zdravia, lásky a úspechov vo všetkých oblastiach.
la-dy
02.01.05,09:54
Zdravím vás všetkých v novom roku;) .A všetkým prajem to čo oni priali iným, aby sa im vrátilo mnohonásobne krát späť.
PS:Vďaka za všetky rady od Vás,vďaka za všetko v minulom roku.Ľahšie sa mi s Vami prežúvalo toto pre mňa ťažké obdobie:eek: a dúfam, že s Vami tento nový rok prejde ovela lahšie.
Ešte raz všetkým: PF 2005
luebchenko
03.01.05,07:36
Keďže má každý to svoje naj - želanie, prajem nám všetkým, aby sa každému to jeho naj želanie splnilo a hlavne aby sme boli všetci zdraví - tie ostatné problémy spolu poriešime, no nie?
maja
03.01.05,07:37
V novom roku prajem veľa zdravia, šťastia, lásky a porozumenia, nech máme všetci stále dobrú náladu, lebo máme jeden druhého a túto skvelú poradu Maja
lutik
03.01.05,08:23
Milí poraďáčikovia,

aj ja sa pripájam so želaním:
štastný nový rok 2005, veľa zdravia, lásky, rodinnej pohody, úspechov v súkromnom i profesnom živote, pozitívne myslenie, pozitívnu
energiu, silu na realizáciu tvorivých nápadov,
pokoj v duši a mysli počas celého roka a nech sa našej porade aj naďalej tak dobre darí.....