FIFA
18.01.07,08:43
Prosím Vás, poraďte mi niekto ako mám postupoť pri prijatej storno faktúre.Ďakujem velmi pekne:)
vikinka
18.01.07,08:21
V knihe záv.znamienkom mínus zapísať storno faktúru.
Slavena
22.11.07,07:22
Ako sa v POHODE robí storno faktúry? Vystavila som faktúru a potrebujem ju vystornovať. Môžem k nej miesto storna vystaviť dobropis v plnej výške?
renatan
22.11.07,07:39
Ako sa v POHODE robí storno faktúry? Vystavila som faktúru a potrebujem ju vystornovať. Môžem k nej miesto storna vystaviť dobropis v plnej výške?

Áno, môžeš.
Janiča
06.03.08,09:03
Urobila som storno vydanej faktúry v Pohode a teraz mám problém s knihou podľadávok. V knihe pohľadávok mám teraz dve pohľadávky , tú povodnú a druhú tú vystornovanú so znamienkom mínus. Lenže k stornu faktúry prišlo pred jej uhradením, tak teraz neviem, ako zlikvidovať tieto pohľadávky, aby mi nefigurovali v knihe pohľadávok. Vedel by mi niekto poradiť? Ďakujem.
Dada
06.03.08,11:06
Urobila som storno vydanej faktúry v Pohode a teraz mám problém s knihou podľadávok. V knihe pohľadávok mám teraz dve pohľadávky , tú povodnú a druhú tú vystornovanú so znamienkom mínus. Lenže k stornu faktúry prišlo pred jej uhradením, tak teraz neviem, ako zlikvidovať tieto pohľadávky, aby mi nefigurovali v knihe pohľadávok. Vedel by mi niekto poradiť? Ďakujem.

Buď interným dokladom, alebo likvidáciou "bez väzby"....
Janiča
06.03.08,14:49
Dada ďakujem. Naštudovala som si likvidáciu bez väzby v príručke a je to zlikvidované. Zasa som sa naučila niečo nové v Pohode. Ešte raz vďaka.