szisza
18.01.07,11:52
Potrebovala by som jednu radu. Nepozná niekto nejaké veľmi dobré a na úrovni školenie z účtovníctva až od základov? Môže to končiť aj so skúškami, možno by to bolo aj lepšie. Dobre by bolo oblasť okolo Bratislava, Trnava, Galanta atď. Bola by som rada, keby to bolo fakt na takej úrovni, že človek sa naučí a potom s tým dokáže nastúpiť do nejakej firmy robiť na ekonomické oddelenie.
Dik
aglv
18.01.07,10:59
Ja prave zacinam Jednoduche uctovnictvo s agenturou Jaspis. Neviem vsak posudit na akej urovni to bude este len zacinam . Ja to mam dialkovo a skusku budem absolvovat v BA. Je to certifikovane Ministerstvom skolstva SR. Tak o 2 mesiace by som vedela posudit. Ale prax je prax tak si myslim ze vo vsetkom sa treba dovzdelavat uplne vsetko sa hned v kurze nenaucis.
szisza
18.01.07,11:06
ano, ano je mi to jasne, lenže prave ide o to, že ak vieš základy, tak určite ti tá prax pôjde lahšie. Vieš musiš mať šajnu o tych veciach. Nevieš náhodou, či robia školenie aj pre podvojné účtovnictvo?Môžem Ťa poprosiť aby si sa mi ozvala, ak skončiš? U mňa to nepripada skôr ako v lete do úvahy.
Dik
Marianna01
19.01.07,15:59
Skús sa popýtať na Akadémiách vzdelávania - bežne otvárajú kurzy aj Ju aj PU.
Johanka
19.01.07,16:30
szisza
22.01.07,07:11
Dik, presne toto som potrebovala.