Andrej Ahoy
02.01.05,17:48
Zdravim Vas,
rozhodujem sa, aky uctovnicky softver budem pouzivat. Vie mi niekto poradit?
Som zivnostnik, nezamestnavam nikoho, do mesiaca mam cca.3-4 faktury, niekolko vydavkov. Mal by to byt SW pre JU. Sklad nevediem. Predbezne sa rozhodujem medzi Alfou a Pohodou. V uctovnicve som uplny zaciatocnik, preto potrebujem prehladny a jednoduchy SW (...aj lacny :-)
Dakujem
PF 2005
Manual
02.01.05,18:03
Ja mám dobrú skúsenosť s ALFA a keď máš toho tak málo, tak firma Kros ponúka Alfu štart myslím že zadarmo a aj jej ďalšie novelizácie sú zadarmo. Sú tam nejaké obmedzenia s počtom položiek a objemom, ale treba si to u nich overiť
na www.kros.sk
jess
02.01.05,18:17
Ja tiež vrele odporúčam ALFu. Podľa mňa je to program pre "blbých".Samozrejme základy účtovníctva by si mal trochu ovládať.Ale to je s našou PORADOU hračka. Ja robím s Alfou už 7 rokov, začínala som s ňou ako totál amatér a som nadmieru spokojná.
Beata
02.01.05,22:45
Pridávam sa k diskutujúcim a tiež doporučujem ALFU. Škoda len, že si sa neozval skôr, lebo boli koncom roka dobré zľavy. Je tu však ešte jedna možnosť získania zľavy - prihlás sa na ich stránke na niektorý seminár (bezplatný) a ako účastník získaš zľavu 15% pri kúpe produktu. Ja som to takto urobila.
bepo
03.01.05,08:31
Nič nekupuj,väčšina firiem ponúka zadarmo verziu zväčša s 500 záznamani do roka-tebe to úplne postačuje.Stačí sa len zaregistrovať.A pri takom malom množstve faktúr ani nemusíš mať SW-kúp si hotové faktúry a vypisuj ich ručne.Ja mám Pohodu a je ľahká-taký Proluc viem len zapnúť a vypnúť.Vyskúšaj sám čo sa ti páči.
sway
03.01.05,08:43
Zdravim Vas,
rozhodujem sa, aky uctovnicky softver budem pouzivat. Vie mi niekto poradit?
Som zivnostnik, nezamestnavam nikoho, do mesiaca mam cca.3-4 faktury, niekolko vydavkov. Mal by to byt SW pre JU. Sklad nevediem. Predbezne sa rozhodujem medzi Alfou a Pohodou. V uctovnicve som uplny zaciatocnik, preto potrebujem prehladny a jednoduchy SW (...aj lacny :-)
Dakujem
PF 2005

tiež odporúčam ALFU. stiahni si ju na www.kros.sk, máš tam demo do 200 dokladov úplná verzia !!!- vyskúšaj a uvidíš a potom kupuj!! Inak majú predajcov aj v Blave firma "Suma conzulting" - ak je Ti to bližšie.

:p
ORLEN
03.01.05,08:48
Svoj hlas dávam ALFE. Jednoznačne. Jednoduché, zvládneš tento program a nemusís mať ani výnikajúce znalosti v účtovníctve. Je ohrone prehľadný a nikdy sa nekazí. KLop, klop, klop.
Andrej Ahoy
03.01.05,09:04
Ďakujem Vam všetkým velmi pekne za radu. Uz rozbieham ALFU.
Veľa štastia do roku 2005.

Ahoy.