Simi
19.01.07,10:15
Milí kolegovia,
chcem Vás poprosiť že či namáte niekto tlačio v exceli/worde na vyučtovanie ZSC. Moc by ste mi s tým pomohli.
Vopred dik, Simi
liba2
19.01.07,09:30
v sekcii tlačivá si hľadala ?
mysimis
19.01.07,09:36
V tlačivách sa také tlačivo nachádza.
DanielaSL
19.01.07,09:37
Ja som jej ho hľadala a nenašla, len slovenské cestovné....
mysimis
19.01.07,09:52
Ja som ho našla, ale bohužiaľ do dnešného dňa som sa nenaučila prilepiť link /dúfam, že raz sa to naučím/. Je v Tlačivách - personalistika - str. 4 a tlačivo je tretie od spodu - je od "Braňa".
Tweety
19.01.07,09:54
Ja som ho našla, ale bohužiaľ do dnešného dňa som sa nenaučila prilepiť link /dúfam, že raz sa to naučím/. Je v Tlačivách - personalistika - str. 4 a tlačivo je tretie od spodu - je od "Braňa".
Tu je link:
http://www.porada.sk/downloads.php?do=file&id=8
DanielaSL
19.01.07,09:56
Ja som ho našla, ale bohužiaľ do dnešného dňa som sa nenaučila prilepiť link /dúfam, že raz sa to naučím/. Je v Tlačivách - personalistika - str. 4 a tlačivo je tretie od spodu - je od "Braňa".

Si šikuľka, už som to chcela prilepiť, ale Maja ma predbehla. ;) Hlavne, že sa to našlo, snáď to zadávateľke otázky pomôže.
mysimis
19.01.07,09:56
ˇ
Dakujem Tweety - takto to Simi určite rýchlejšie nájde.
Tweety
19.01.07,09:58
Milí kolegovia,
chcem Vás poprosiť že či namáte niekto tlačio v exceli/worde na vyučtovanie ZSC. Moc by ste mi s tým pomohli.
Vopred dik, Simi
Tu je link:
http://www.porada.sk/downloads.php?do=file&id=8
Simi
19.01.07,13:22
DAKUJEM VSETKYM ZA POMOC, tlacivko mam - dokonca aj esteticky vyzera. Idem na to...myslim cestaky..Simi
Tica
25.01.07,11:45
Ja potrebujem tlačivo na vyučtovanie zahraničnej pracovnej cesty pri použiťí súkromného vozidla, teda potrebujem mať v tabuľke zapracovanú náhradu za km a spotrebované PHM v Sk aj v cudzej mene a zároveň tam potrebujem aj výpočet diet v cudzej mene. Aj som si vyrobila, ale účtovníčke sa nepáči, že nie je prehľadný výpočet - robila som ju v exceli a na výpočet spotreby som si dala do buniek vzorce.