Magali
19.01.07,13:15
Ahojte
Začiatkom roka mi prestalo ísť sťahovanie príloh z mailov, nechcú sa ani otvoriť ani uložiť. Niekedy mi to ani nezačne ukazovať to políčko so stiahnutými percentami, inokedy to začne sťahovať ale pri konci sa to jednoducho zasekne, párkrát sa stiahli ale nešli otvoriť. Ide hlavne o súbory typu .doc (Word).
PDF súbory mi išli stiahnuť.
Neviem čím to je, pretože tento týždeň mi preinštalovali Windows a myslela som si, že to pôjde, ale stále mi to nejde.

Poradí mi niekto? Prosím.
Hlinkovx
19.01.07,12:20
aký používaš e-mail a aký program na sťahovanie e-mailov?
Magali
19.01.07,12:29
je to mail na stránke www.pobox.sk a nejde mi to ani zo Zoznamu
Skúšala som to cez InternetExplorer, Firefox aj Operu ale vždy to bolo to isté
DON
20.01.07,10:20
moj nazor je taky ze treba preinstalovat alebo skusit iny prehliadac. Napriklad Operu, alebo mozillu
Hlinkovx
20.01.07,16:13
skús ten iný web prehliadač..
jednoducho by som povedala..riadne sformátovať disk
ja by som možno skúsila riadne preinštalovať PC - windows
a ešte Office
nie je možné..aby ti po preinštalovaní windows znova vyhodilo tú istú chybu..
Magali
20.01.07,16:32
naozaj je to tak v utorok mi preinštalovali všetko aj Operu mi tam dali, predtým som ju tam nemala, mala som mozilu a internetexplorer a to je tiež nainštalované nanovo a nechce to ísť.
Šľak ma ide trafiť lebo to je počítač v práci a chodia nám všelijaké pozvánky na semináre a ja to nemožem z tých mailov dostať.
Mephysto
20.01.07,19:29
Dobrý mam taku jednu radu :

ak maš nahodou AdAvare program tak ho vypni. napis mi co mas prave spustene i na pozadí a ja ti poviem co to robí. Reinštalácia win pomôže, ale keď sa tam nainštaluje znova ten istý program vďaka ktorému sa sťahovanie príloh neumožní tak je to zbytočná robota na viac.
brejo
21.01.07,01:44
ziadne preinstalovanie windowsov ti nepomoze .. problem je v nastaveniach programov ktore ti bezia na pozadi .. vzhladom ale na problem ktory mas to moze byt v nastaveniach antivirusoveho programu pripadne firewallu .. ak to nebude to pripada do uvahy este nastavenie servru ktory mate v robote na ktorom sa hravo da nastavit aby prilohy z mail serverov ako je azet pobox post a ine sa nedali stiahnut .. skus pouzit outlook express alebo zistit ake nastavenia ti blokuju prilohy ..
denisadam
23.01.07,20:15
aj ja mám podobný problém, mne nefungujú len prílohy vo Worde. Súbor mi stiahne ale pri otváraní mi vypíše nasledovné:
Pri otváraní súboru vo Word sa vyskytla chyba. Skúste nasledovné:
*skontrolujte povolenie pre dokument alebo jednotku
*uistite sa že máte dostatok pamäte a miesta na disku
*otvorte súbor pomocou konventora na obnovenie textu / je nemám potuchu, čo to je/
denisadam
23.01.07,20:34
prosím, poradí mi niekto?
camelfly
23.01.07,20:40
prosím, poradí mi niekto?
dam ti original stranku kde mas popisane co to je a ako si to stiahnut,
je tazke posudzovat chybu ked ju priamo nevidis ako sa to chova ;),
tak aspon takto:

http://support.microsoft.com/kb/835130/sk
denisadam
23.01.07,20:50
Skúšam, to podľa návodu ale nemám aktívne políčku Priložiť , takže to neviem nastaviť. Prosím o radu ako ďalej. ďakujem
camelfly
25.01.07,07:48
Deniska, ako sme si pisali, tak este napis ci ti nejdu komplet vsetky word dokumenty alebo len ten jeden,
tie co sme si preposlali koli kontrole, tak jeden sa ani mne nedal otvorit, bol poskodeny a ten druhy som otvorila v poriadku

- pre pripad ze je niektory dokument poskodeny a aby sme zistili co tam je, na to je dobry OfficeFIX

sice je to zatial demo ale da sa zistit co v tom dokumente mas
http://www.cimaware.com/

oprava v prípade dokumentov MS Word zahŕňa rekonštrukciu textu vrátane formátovania strany, odsekov, typu písma, tabuliek, odkazov a záložiek, hlavičiek, obrázkov, kresieb a pod.; separátne možno uložiť všetky rekonštruovateľné obrázky nájdené v poškodenom dokumente; rekonštruovaný dokument sa dá uložiť ako dokument MS Word zvolenej verzie, HTML alebo textový súbor
denisadam
27.01.07,10:30
Ďakujem, za pomoc. Už to funguje. Chyba bola pri sťahovní súborov do môjho PC- vtedy sa daný súbor poškodil, preto nešiel otvoriť. Pri podobnom probléme odporúčam stiahnuť príhohu viackrát. Mne to pomohlo, dúfam, že to pomôže aj Vám