TomosP
19.01.07,16:32
Dobrý den, hledám odpověď na otázku - je přípustné, aby zaměstnanec či zaměstnavatel uzavřeli smlouvu o DDS s více společnostmi (ze zákona vyplývá, že nelze mít více smluv s toutéž společností)?

Potvrďte či vyvraťte mi prosím moje domněnky :

- může uzavřít smlouvu s více společnostmi
- pokud mu přispívá zaměstnavatel, pravděpodobně to bude na účet jenom jedné vybrané společnosti (kvůli jednodušší administrativě), ale teoreticky existuje možnost, že mu zaměstnavatel bude přispívat na účet více společností
- jako odpočitatelnou položku od základu daně při RZ si zaměstnanec může odečíst maximálně 12.000,- ze SUMY příspěvků zaplacených v kalendářním roce do VŠECH společností, s nimiž má smlouvy, a to na základě doložení o zaplacení příspěvků od všech společností

Omlouvám se za možná banální dotaz, se slovenskou legislativou se teprve seznamuji.

TomosP
endrju
19.01.07,16:15
je přípustné, aby zaměstnanec či zaměstnavatel uzavřeli smlouvu o DDS s více společnostmi (ze zákona vyplývá, že nelze mít více smluv s toutéž společností)?
Potvrďte či vyvraťte mi prosím moje domněnky :

- může uzavřít smlouvu s více společnostmi
- pokud mu přispívá zaměstnavatel, pravděpodobně to bude na účet jenom jedné vybrané společnosti (kvůli jednodušší administrativě), ale teoreticky existuje možnost, že mu zaměstnavatel bude přispívat na účet více společností Zákon 650/2004 o DDS:
- §57 odsek 1
"(1) Účastník môže uzatvoriť s tou istou doplnkovou dôchodkovou spoločnosťou jednu alebo viac účastníckych zmlúv."
- §58 odsek 1, druhá veta:
"Zamestnávateľ, ktorý uzatvoril zamestnávateľské zmluvy s viacerými doplnkovými dôchodkovými spoločnosťami, s ktorými má jeho zamestnanec uzatvorené účastnícke zmluvy, platí príspevky len raz, a to na osobný účet zriadený pre účastnícku zmluvu, ktorú si jeho zamestnanec zvolil."

Takže zamestnanec (účastník) môže mať uzavretých toľko zmlúv koľko chce a s toľkými s DDSkami, s koľkými chce.
Zamestnávateľ mu smie prispievať iba na jednu z uzavretých zmlúv, na ktorej si platí príspevky aj zamestnanec.
Vo vymenovaných prípadoch (práca na "rizikových pracoviskách") zamestnancovi zamestnávateľ prispieva aj vtedy, ak si zamestnanec neplatí príspevky ani v jednej DDSke.
Zamestnávateľ však ani "teoreticky" nesmie prispievať zamestnancovi na viac zmlúv uzavretých zamestnancom.

- jako odpočitatelnou položku od základu daně při RZ si zaměstnanec může odečíst maximálně 12.000,- ze SUMY příspěvků zaplacených v kalendářním roce do VŠECH společností, s nimiž má smlouvy, a to na základě doložení o zaplacení příspěvků od všech společností Presne tak. 12 000 je súčet za všetky uzavreté zmluvy o DDS / účelovom sporení / životnom poistení.
Podrobnosti treba hľadať v §11 zákona o dani z príjmov (najmä odsek 4 a odseky 8 až 14)