Barbara
22.01.07,07:37
OSPRAVEDĽŇUJEM SA za moje príspevky v téme " riešenie mzdových tém", hlavne p. Mihálovi a Richardovi.
Bola to hlúposť nad tým lamentovať, že prečo je DRAK spoplatnený.
Mrzí ma to.:mee: :mee: :mee:


Ďakujem
Melnick
22.01.07,07:48
Barbarka,vidím,že Ťa veľmi mrzia Tvoje slová,ktoré si napísala v istej téme. Nesyp si už popol na hlavu. Dvaja ľudia,ktorých prosíš o odpustenie Ti už určite prepáčili.Veď keby neboli veľkorysí ,tak to tu už dávno zabalia.
A nie každý odhadol na prvýkrát nutnosť vytvorenia drak.porada.sk Uvedomila si si ,že si nie práve najlepšie reagovala a to je dôležité.
Barbarka ,ale nechceš odpustenie hneď dvakrát:) :) :) však??? / To len na odľahčenie vážnosti príspevku/ keď si založila tému dvakrát.
Barbara
22.01.07,08:01
Barbarka,vidím,že Ťa veľmi mrzia Tvoje slová,ktoré si napísala v istej téme. Nesyp si už popol na hlavu. Dvaja ľudia,ktorých prosíš o odpustenie Ti už určite prepáčili.Veď keby neboli veľkorysí ,tak to tu už dávno zabalia.
A nie každý odhadol na prvýkrát nutnosť vytvorenia drak.porada.sk Uvedomila si si ,že si nie práve najlepšie reagovala a to je dôležité.
Barbarka ,ale nechceš odpustenie hneď dvakrát:) :) :) však??? / To len na odľahčenie vážnosti príspevku/ keď si založila tému dvakrát.


Ďakujem Ti za povzbudzujúce slová, fakt ma to veľmi mrzí. viem že to mám 2x, keby som mohla tak aj tisíckrát by som si prosila o odpustenie. bolo to odo mňa fakt hlúpe no čo už, teraz už ma zato môže jedine hrýzť svedomie.
a preto som to dala aj do rubriky "Ohlasy" aby to nezmizlo z hlavnej stránky.
dana99
22.01.07,08:05
klobúk dolu

ale naštvata som bola riadne

Dana
Brkov
22.01.07,08:10
OSPRAVEDĽŇUJEM SA ...Mrzí ma to.

A čo také ťa osvietilo?
Nika
22.01.07,08:19
A čo také ťa osvietilo?


Ale no tak............... Veď ju to mrzí ........
Janka6685
22.01.07,08:22
Musím sa priznať (aby v tom Barbara nebola sama), že som zo začiatku tiež nadávala. Počkala som však, čo na to budú hovoriť poraďáci, že možno pochopím.....a stalo sa. Už sa pomaly učím, že je dobré si veci najskôr overiť a potom reagovať.;) Teraz musím len presvedčiť môjho "sponzora" a to bude horšie, lebo on si tiež myslí, že je to zbytočné, keďže funguje porada:(
Melnick
22.01.07,08:28
Prosíííííííííím,nepranierujme nikoho,ale oceňme,že Barbarka našla silu verejne priznať chybu.
Barbarka ,vážim si ŤA.