Jana M.
22.01.07,09:31
Ahojte, nechce niekto predať kvalitnú vlasovú žehličku? Respektive, nepodeli sa niekto so mnou so skusenosťami, akú kúpiť? lebo na trhu ich je veľa, od 500 do 4000 korún, čiže mi hrozí, že kúpim mačku vo vreci.
Dikes.
DanielaSL
12.04.08,12:51
Tak pretože tu to už bolo založené a zaujíma to aj mňa, tak posúvam.....
janusik07
13.04.08,19:12
Najlepsia zehlicka je GHG(good hair day), teda aspon z mojej skusenosti. Ja ju mam uz asi 4 roky a som velmi spokojna. Neviem kde sa da kupit na Slovensku, ale skuste ebay. Stala asi okolo 4500,- sk.
Sandy353
07.05.08,07:22
podla mojho nazoru je uplne zbytocne kupovat nejake drahe zehlicky na vlasy
ja mam zehlicku znacky: ETA za 500,-- mam ju uz niekolko rokov a som s nou maximalne spokojna
hreje tak ako by mala, vyborne zehli, ma keramicke dosticky a myslim si ze je to aj dobra rokmi odskusana znacka
len pred zehlenim stale pouzivaj ochranne prostriedky na vlasy
ja mam taku modru vodicku od Welly
motylik7
14.05.08,12:32
Ja mám krátke skúsenosti so žehličkou, dobrá je keramická a s úzkymi kontaktnými plochami. A vôbec nemusí byť drahá, dobre poslúži aj lacnejšia.
lusi.amis
20.08.08,20:54
ahojte ja mam philips 4669 a je perfektna.......nastavitelna teplota a keramicke platnicky su uz asi samozrejmostou.....a je vyborna na kucerave valsky.......nikdy som ich nemala tak vyzehlene ani u kadernicky:) ale stoji od 1700-2000 sk:)
veverka66
26.11.08,19:11
ahojte, chcela by som si kupit zehlicku na vlasy..nie moc drahu ale ani uplne nie najlacnejsiu...vybrala som si dva tipy...Remington CS5002 a Babyliss 2086 CTE...ma niekto skusenosti s jednou z nich?..alebo mi mozte poradit aj inu alternativu do tych 1000,-, dakujem.:)
lavi
10.04.09,11:15
myslim, ze nie je zbytocne ivestovad do zehlicky, iste ..kazda vyzehli...ale rozdiel je troska v kvalite vlasov, ktore po takom zehleni zostavaju...;-) cize dolezity je povrch

Ja mam Remington s kermaicko-turmalinovym povrchom proti statickej elektrine a ochranou proti vysusaniu a krepovitosti vlasov.
ale aj tak sa treba o vlasy starat aj kvalitnou vlasovou kozmetikou.

Babyliss je vraj tiez velmi dobra znacka.
evženia
10.04.09,12:12
remingtonku mám aj ja už zo 4 roky a neviem si ju vynachváliť... tiež kamarátky, ktoré si ju požičali... pred 2 rokmi som si kúpila ETU / že bude u rodičov, keď sa tam cez sviatky zdržím/ a priznám sa nedá sa porovnať... oproti remingtonke sa natrápim, kým vlasy dostanem na poriadok aspon ako tak
lijana1
11.04.09,11:58
podla mojho nazoru je uplne zbytocne kupovat nejake drahe zehlicky na vlasy
ja mam zehlicku znacky: ETA za 500,-- mam ju uz niekolko rokov a som s nou maximalne spokojna
hreje tak ako by mala, vyborne zehli, ma keramicke dosticky a myslim si ze je to aj dobra rokmi odskusana znacka
len pred zehlenim stale pouzivaj ochranne prostriedky na vlasy
ja mam taku modru vodicku od Welly

myslim, že aj ja mám takú žehličku a som s nou spokojná.
Magduša
24.11.09,07:25
Ahojte,
idú vianoce a chcem kúpit dcére žehličku.
Už som kukala po internete ale neviem aký je rozdiel v keramických a sklenených dostičkách.
A ešte.
Sú na trhu aj žehličky s nádstavcami aby sa to dalo používať aj ako kulma?
holubbn
09.12.11,17:13
Ahojte,
idú vianoce a chcem kúpit dcére žehličku.
Už som kukala po internete ale neviem aký je rozdiel v keramických a sklenených dostičkách.
A ešte.
Sú na trhu aj žehličky s nádstavcami aby sa to dalo používať aj ako kulma?
To by aj mna zaujimalo.