Jana 55
22.01.07,10:58
Možem Vás poprosiť o vzor čestného prehlásenia mamičky na rodičovskej dovolenke,ktorá sa chystá pracovať na DoVP pre úrad,že dieťa nedáva do štátnej škôlky.
tinaM
22.01.07,10:11
Možem Vás poprosiť o vzor čestného prehlásenia mamičky na rodičovskej dovolenke,ktorá sa chystá pracovať na DoVP pre úrad,že dieťa nedáva do štátnej škôlky.
Napísala by som to v takej forme:

Čestné prehlásenie
Meno.......,narodená .......bytom............čestne prehlasujem, že moje dieťa ...........,narodené dňa ..........o ktoré sa celodenne starám, nebude počas mojej neprítomnosti navštevovať štátne zariadenie /škôlku/ .

V............dňa..............

...............................
podpis
anmary
22.01.07,10:44
Ja by som ešte doložila, že je potrebné napísať tam miesto /osobu/ kde sa bude dieťa v neprítomnosti matky zdržiavať. Na ÚPSVaR kde je to potrebné zahlásiť na to majú konkrétne tlačivo.
SMartina
26.02.07,14:38
Ahojte, chcem sa informovať k česnému prehláseniu, či ak ho napíše SZČO, že napr. v mesiacoch 05,06/2006 nemal žiadný príjem zo závislej činnosti, ked ešte nemal živnosť, či to netreba overovať niekde na úrade. Podľa mňa to stačí, ale chcem poznať názor aj iných. Ďakujem.
elizabet100
27.02.07,13:01
Ahojte, chcem sa informovať k česnému prehláseniu, či ak ho napíše SZČO, že napr. v mesiacoch 05,06/2006 nemal žiadný príjem zo závislej činnosti, ked ešte nemal živnosť, či to netreba overovať niekde na úrade. Podľa mňa to stačí, ale chcem poznať názor aj iných. Ďakujem.


Nemusí to byť overené. Stačí iba podpísané čestné prehlásenie a doložiť k DP.:---