marekm
22.01.07,11:23
Pýtam sa v mene svojho svokra.
Po ťažkej nemoci a ročnej PN (momentálne ma ukončenú PN) podal žiadosť o invalidný dôchodok, ktorý očakáva, že bude schválený. Dôchodkový vek ešte nemá a so zamestnávateľom rozviazal pracovný pomer dohodou, keďže náhradnú prácu preňho nemal. Aký je teraz ďalší postup - má resp. musí sa zaevidovať na úrad práce, vraj môže poberať podporu ešte pol roka hoci mu bude spätne schválený dôchodok. Je to tak?
ajobs
22.01.07,10:28
Pýtam sa v mene svojho svokra.
Po ťažkej nemoci a ročnej PN (momentálne ma ukončenú PN) podal žiadosť o invalidný dôchodok, ktorý očakáva, že bude schválený. Dôchodkový vek ešte nemá a so zamestnávateľom rozviazal pracovný pomer dohodou, keďže náhradnú prácu preňho nemal. Aký je teraz ďalší postup - má resp. musí sa zaevidovať na úrad práce, vraj môže poberať podporu ešte pol roka hoci mu bude spätne schválený dôchodok. Je to tak?


Áno, môže sa prihlásiť na ÚP a bude dostávať podporu 6 mesiacov (ak splnil podmienky). V prípade, že mu priznajú invalidný dôchodok spätne od určitého dátumu, bude musieť inkasovanú podporu vrátiť.
marekm
22.01.07,10:58
Dôchodok mu zrejme priznajú od dátumu, kedy oň požiadal, čo je zároveň da´tum rozviazania prac. pomeru. Musel by teda podľa Vás vracať všetko. Je teda zbytočné tam ísť. Čo má teda urobiť, má sa ísť niekam hlásiť napr. na SP? Niekto mu vravel, že keďže nemá dosiahnutý dôchodkový vek musí byť počas celej doby evidovaný na úrade práce, je to tak?
ajobs
22.01.07,11:13
Dôchodok mu zrejme priznajú od dátumu, kedy oň požiadal, čo je zároveň da´tum rozviazania prac. pomeru. Musel by teda podľa Vás vracať všetko. Je teda zbytočné tam ísť. Čo má teda urobiť, má sa ísť niekam hlásiť napr. na SP? Niekto mu vravel, že keďže nemá dosiahnutý dôchodkový vek musí byť počas celej doby evidovaný na úrade práce, je to tak?

Na ÚP sa nemusí ísť hlasiť (nie je to povinnosť), ale ak bude dobrovoľne nezamestnaný (a neevidovaný na ÚP), musí platiť zdravotné poistenie vo forme preddavkov 692 Sk mesačne. Takže lepšie je na ÚP ísť.
marekm
22.01.07,11:22
Na ÚP sa nemusí ísť hlasiť (nie je to povinnosť), ale ak bude dobrovoľne nezamestnaný (a neevidovaný na ÚP), musí platiť zdravotné poistenie vo forme preddavkov 692 Sk mesačne. Takže lepšie je na ÚP ísť.

Čiže keď to zhrniem:
- prihlási sa na ÚP
- po schválení dôchodku, vráti všetko čo dostal až po dátum od ktorého je dôchodok schválený
- pol roka zostane v evidencii na ÚP bez poberania podpory
- po pol roku po vyradení z ÚP ďalej bude musieť platiť 692,- Sk sám?
jankasm
22.01.07,11:45
Čiže keď to zhrniem:
- prihlási sa na ÚP
- po schválení dôchodku, vráti všetko čo dostal až po dátum od ktorého je dôchodok schválený
- pol roka zostane v evidencii na ÚP bez poberania podpory
- po pol roku po vyradení z ÚP ďalej bude musieť platiť 692,- Sk sám?

Keď už bude mať priznaný invalidný dôchodok, nemusí si platiť zdravotné poistenie 692,-Sk, to len kým bude dobrovoľne nezamestnaný.
Marína
22.01.07,11:45
Čiže keď to zhrniem:
- prihlási sa na ÚP
- po schválení dôchodku, vráti všetko čo dostal až po dátum od ktorého je dôchodok schválený
- pol roka zostane v evidencii na ÚP bez poberania podpory Nie 1/2 roka, ale dovtedy kým nedostane rozhodnutie o schválení ID.
- po pol roku po vyradení z ÚP ďalej bude musieť platiť 692,- Sk sám?
Úrad práce ho po 1/2 roku nevyradí automaticky z evidencie. Stále za neho odvody do ZP odvádza štát. Platiť bude v prípade, ak sa sám z ÚP odhlási. Inak bude platiť odvody v uvedenej výške ako dobrov.poist.osoba. .......................
Dodatok: Janka, všimni si Tvoj a môj čas - 1:45.:D
Tiska
22.01.07,11:54
Mám otázku k téme ID. Čo ak by pracovník prac. pomer nerozviazal, bol by mu priznaný ID viac ako 40 % a menej ako 70 % ( bývalý ČID ), pracoval by napríklad ešte pol roka a po pol roku by mu prac. pomer skončil. Spĺňal by podmienky na priznanie podpory v nezamestnanosti a v tomto prípade by nemal nárok na podporu?
jankasm
22.01.07,11:55
.......................
Dodatok: Janka, všimni si Tvoj a môj čas - 1:45.:D

:D :p :D
marekm
22.01.07,11:55
Ďakujem.
Môže v čase keď je evidovaný na ÚP vypomáhať bez pracovnej zmluvy u svojej dcéry, ktorá je SZČO? Nebude to nelegálna práca?
ajobs
22.01.07,21:16
Mám otázku k téme ID. Čo ak by pracovník prac. pomer nerozviazal, bol by mu priznaný ID viac ako 40 % a menej ako 70 % ( bývalý ČID ), pracoval by napríklad ešte pol roka a po pol roku by mu prac. pomer skončil. Spĺňal by podmienky na priznanie podpory v nezamestnanosti a v tomto prípade by nemal nárok na podporu?

Ak by mal priznaný ID v rozsahu 41-70 % poklesu zárobkovej schopnosti, nárok na podporu by mal v plnej výške.