vrbovnica
22.01.07,12:27
Dobry den,
som tu novacik v porade a v novom programe MRP - Mzdy a personalistika. Chcela by som radu, skusala som si nahodit zamestnanca a zaroven vypocitat mzdu, teraz to vsetko potrebujem zmazat. Skusala som Ctrl+Delete, ale nic mi nejde. Poradte mi prosim, dakujeeem
Marína
22.01.07,11:36
Najprv musíš cez CTRL+DEL vymazať mzdu, až potom pracovný pomer a zamestnanca.
vrbovnica
22.01.07,12:11
Ved toto vsetko som skusala, vymazala som si mzdu - sumu mi vymazalo a zamestnanec ostal, a ked som isla na pracovny pomer tak sa neda: pise mi - zamestnanca nemozno vymazat, existuje mzda zamestnanca v uzavretom vyplatnom obdobi. ja som davnejsie robila mzdy v starom mrp-dos., potom som robila v profite a teraz prechadzame na nove mrp - mzdy aj podvojne uctovnictvo no zda sa mi to narocne...inac dakujem
lenkak
22.01.07,18:18
Vymazala si mzdu, mala si jedinú mzdu? Lebo ak máš za predchádzajúci mesiac tiež mzdu, tak zamestnanca Ti nevymaže.
Marína
22.01.07,21:08
Ešte si môžeš urobiť takúto skúšku: Daj Výstupy/Mzdová agenda/Mzdový list a v rozsahu daj číslo zamestnanca/Ukážka. Prezri si ho, či v niektorm mesiaci nebola vystavená mzda. Urob to isté s tým rozdielom, že si zmeň rok na 2005, resp. 2007, či si mu náhodou nevystavila mzdu v inom roku.
vrbovnica
23.01.07,06:52
Ďakujeme pekne za pomoc, podla vasej rady sme to opravili a to tak, že sme si zvolili vyplatne obdobie. Keď sme si dali na ukážku mzdový list tam sme hneď videli v ktorom mesiaci bola vystavená mzda (my sme mali nastavený december a mzda bola v novembri). Ešte raz vďaka...:)
Marína
23.01.07,13:04
Radi sme pomohli.:)