dodo5
22.01.07,14:17
Ahojte, viete mi niekto poradiť, či môžem pracovať na dohodu ak som nezamestnaný ? Ak áno, koľko hodín a za akú odmenu. Ďakujem
Tweety
22.01.07,13:21
Ahojte, viete mi niekto poradiť, či môžem pracovať na dohodu ak som nezamestnaný ? Ak áno, koľko hodín a za akú odmenu. Ďakujem
Môžeš zarobiť mesačne 3200.- a odrobiť 64 hodín, bez toho, aby si bol vyradený z evidencie.
LudmilaM
26.01.07,07:11
ahojte, mozem sa spytat este k tejto teme? musi nezamestnany ktorý pobera podporu takýto príjem niekde nahlasovat ? - nepride o podporu ?, dakujem
mysimis
26.01.07,07:16
V prípade, že dodrží 3200,- Sk mesačne v hrubom a max. 64 hod. nepríde o podporu a kópiu dohody odovzdáva pracovníčke ÚP, u ktorej sa podpisuje.
hemaja
26.01.07,07:50
Súhlasím s predošlými odpoveďami a navyše dodávam, že za každý mesiac od začiatku platnosti dohody bude dotyčný nezamestnaný nosiť na úrad práce potvrdenie o tom, koľko zarobil za mesiac. Úrad práce má na to tlačivo alebo napr. u nás pracujeme s programom MKsoft a ten nám automaticky vygeneruje všety údaje, len ho vytlačíme a odovzdávame pracovníkovi na dohodu. Odporúčam tlačiť do 2x a dať si podpísať prevzatie. hemaja