Gastro SV
23.01.07,13:12
Vie mi niekto v strucnosti poradit ako mam zauctovat inventuru skladu
v PU v POHODE , ked mam len vytlacenu inventurnu zostavu stavu skladu
ku dnu 31.12.2006 a neviem co s nou, este som to nerobila .
Dik za pomoc.
Sony
Dada
23.01.07,12:19
Ak si v inventúre, tak tuším cez záznam je funkcia zaúčtovať inventúru a vtedy ti vygeneruje príjemku a výdajku so zaúčtovaním.
Gastro SV
25.01.07,04:19
Dik, ale ja mam sklad evidovany inde, nie v POHODE , mam z neho len inv.zostavu , niekto mi poradil, ze nemusim nahrat jednotl. polozky na sklad,
len to zauctovat cez interne doklady, tam su moznosti zauctovat manko alebo prebytok, ale ked nemam ani manko ani prebytok ,tak neviem ako to mam vlastne dostat do uctovnictva tu sumu za inventarizovany majetok.
Velmi pekne dakujem ak mi niekto s tymto pomoze.
Dada
25.01.07,05:37
Dik, ale ja mam sklad evidovany inde, nie v POHODE , mam z neho len inv.zostavu , niekto mi poradil, ze nemusim nahrat jednotl. polozky na sklad,
len to zauctovat cez interne doklady, tam su moznosti zauctovat manko alebo prebytok, ale ked nemam ani manko ani prebytok ,tak neviem ako to mam vlastne dostat do uctovnictva tu sumu za inventarizovany majetok.
Velmi pekne dakujem ak mi niekto s tymto pomoze.

No keď nemáš inventarizačné rozdiely, tak na 132 (alebo 112) neviem aký účet máš, budeš mať stav skladov nezmenený.
vera m
11.02.19,21:07
Dobrý den. Toto by zaujimalo aj mna ako zauctovat inventuru robím to prvý krát. Cez ID 112 oproti comu???