Maryš
23.01.07,18:28
Chcem sa spytat. Koncim s prevadzkou, v kt. zamestnavam zamestnancov, a teda od februara nebudem mat ziadneho zamestnanca. Je potrebne sa odhlasit na Danovom urade ako platitel dane z prijmov zo zavislej cinnost. A co na Socialnej pistovni a zdravotnej poistovni - registracia zamestnavatela ? Neviem, ci v buducnosti budem zamestnavat. Som stale SZCO, ale bez zamestnancov. Dakujem.
vikinka
23.01.07,17:31
Pokiaľ nebudete zamestnávať treba sa odhlásiť ako zamestnávateľ ako píšete zo zdrav.a sociál.poist.a samozrejme z DÚ.
inuš
23.01.07,17:36
Súhlasím s vikinka, ale stalo sa mi v ZP Dôvera, že pracovníčka povedala aby som sa ako zamestnávateľ neodhlasovala, že čo keď niekedy ešte niekoho zamestnám ,ktorý bude u nich poistený. Aspoň sa potom nebudem musieť opäť prihlasovať. Ja som sa však aj napriek tomu odhlásila. Nikdy nevieš na koho pri kontrole narazíš a radšej vypíšem naviac jeden papier ako potom platiť pokutu.
vikinka
23.01.07,17:38
Je lepšie sa odhlásiť,z vlastnej skúsenosti viem,že teraz povedia to že nie a o polroka príde výzva k zaslaniu odhlášky.
pajong
06.05.07,18:00
Milí poradaci, som zaciatocnik a potrebujem poradit. Mám klienta, ktorý má 1 zamestnanca, ktorý však k 30.4.2007 ukončil PP dohodou. Aké povinnosti má firma voči pracovníkovi a úradom? Odhlásiť zamestnanca a firmu zo SP a ZP na tlačive - odhláška + poslať do SP ELDP, oznámiť na DU, že od 1.5.07 nebude mať viac žiadneho zamestnanca? Zamestnancovi je povinní preplatiť nevyčerpanú dovolenku? Dať zamestnancovi výstupné papiere - zápočtový list? Sú ešte nejaké povinnosti? Dakujem vopred za všetky príspevky