brejo
24.01.07,23:23
hladam trpezlivu osobu vyznajucu sa v prave a ekonomii ktora by v mojej firme v tejto oblasti zaviedla poriadok .. nie je mozne riesit tu na porade vsetky otazky ktore mam lebo by som ich sem dal tisice a kazda odpoved by vyvolala dalsie otazky .. okrem toho potrebujem cloveka ktory sa ma bude pytat lebo na vela veci ani nemyslim a postupnym citanim porady zistujem ze s mojou nevedomostou v tejto oblasti je to horsie a horsie .. okrem toho ma zoziera vedomie ze celu oblast ekonomie neodbijem resp nechcem odbit jednym danovym priznanim ktore mi aj tak urobi danova poradkyna pricom ani len nebudem tusit co vlastne to vsetko urobila .. chcem poznat moznosti resp poznat cloveka ktory pozna vsetky tieto moznosti ktore su mozne a vediet o vsetkych moznostiach a rozhodovat sa na zaklade takej informacie a nie okliestenej ..

je tu niekto taky ?
Melnick
24.01.07,23:38
brejo ,je ich tu prinajmenšom vyše 30000.

http://www.porada.sk/showpost.php?p=370213&postcount=304

Ale vážne,určite je ich tu takých,ako hľadáš , veľmi veľa.:)
brejo
24.01.07,23:53
otazne je majka kolko percent vsetkych tych clenov je schopnych toho o com snivam ..
brejo
25.01.07,00:01
este aby som dodal :-) .. mal by to byt niekto kto by neposkytoval len poradentstvo ale by sa za mna nasledne, po tom ako by mi problematiku a moznosti vysvetlil a spolocne by sme sa rozhodli aky smerom sa to dalej bude vyvijat, o vsetko aj postaral ..

jo a este by som asi mal upozornit ze v tom akym stylom podnikam sa nieco za "tradicne" oznacit neda ..
Melnick
25.01.07,03:49
.....................:) :) :)
Melnick
27.01.07,15:04
Tak ako brejo? Našiel si už niekoho???:) :) :)
brejo
27.01.07,15:46
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa nasiel :-) .. stvrtok mam osobne stretnutie a moc sa uz tesim bo to vyzera nadejne :-)
kalinka22
28.01.07,07:25
Ahoj, ak súhlasíte a nenájdete nikoho, môžeme sa dohodnúť. Možno budem vedieť poradiť, ale iba možno.