moniq81
25.01.07,07:27
Mám jeden praktický dotaz!!!

Dnes je 25.01.2007, teda posledný termín pre podanie DP za DPH - mesačne za mesiac december 2006. U nás nemá Daňový úrad stránkový deň. Môžu mi pri snahe odovzdať DP robiť preto problémy???:confused: Napr. že ma nebudú chcieť ani pustiť dnu, lebo je nestránkový deň.
ALBO
25.01.07,06:29
pošlite to doporučene dnes, ak by ste naozaj mali problém.
skaspa
25.01.07,06:31
Mám jeden praktický dotaz!!!

Dnes je 25.01.2007, teda posledný termín pre podanie DP za DPH - mesačne za mesiac december 2006. U nás nemá Daňový úrad stránkový deň. Môžu mi pri snahe odovzdať DP robiť preto problémy???:confused: Napr. že ma nebudú chcieť ani pustiť dnu, lebo je nestránkový deň.
na daňovom úrade by mala byť podateľňa a na ňu sa stránkové dni nevzťahujú, tá je otvorená 5 dní v týždni - teda aspoň u nás
Tweety
25.01.07,06:31
Mám jeden praktický dotaz!!!

Dnes je 25.01.2007, teda posledný termín pre podanie DP za DPH - mesačne za mesiac december 2006. U nás nemá Daňový úrad stránkový deň. Môžu mi pri snahe odovzdať DP robiť preto problémy???:confused: Napr. že ma nebudú chcieť ani pustiť dnu, lebo je nestránkový deň. Na podateľni budú určite prijímať podania, tam stránkové dni nemajú. Tie majú iba správcovia daní. Mám takú skúsenosť, že ak sa dopredu dohodneš so správcom hoci aj na nestránkový dník, tak tak prijme.:)