ajacik
25.01.07,09:52
Milé dievčatá :)

Konečne som sa odhodlala, že pôjdem navštíviť nejakého vizážistu (kto mi poradí s líčením a pod.). Tiene a špirála sú síce fajn, ale niektoré ženy maju tak krásne namalované oči....... a očividne to zvládnu doma.

Chcem Vás poprosiť o radu, ku komu by som mohla zájsť v Žiline. Zasa nie "5-hviezdičkový", aby som tam nepadla potom na zem.

dakujem vám za spoluprácu :)
betyna8
20.02.07,06:18
Poslala som Ti ponuku do SS.
Dan1
20.02.07,07:02
Betyna8 bolo by možné aj mne zaslať tento kontakt na vizážistu, resp. to tu uverejniť pre všetkých ? Ďakujem
betyna8
21.02.07,09:02
Betyna8 bolo by možné aj mne zaslať tento kontakt na vizážistu, resp. to tu uverejniť pre všetkých ? Ďakujem

Kamarátka - kozmetička mi odporúčala vizážistku v Dome odborov,vraj je fakt dobrá.Neviem na ňu bližši kontakt, ale vchod je z boku budovy.
Ajačikovi som napisala ešte jednu ponuku, ale teda posúvam ju ďalej. Kámoška ma zapísala na ličenie do jednej fa, teraz musim čakať,kým ma tam pozvú. Za 200 sk Ťa nalíčia a urobia poradenstvo. Jasnačka, prezentujú svoju značku,ale nerobia nátlak aby si si niečo kúpila.
Potom budem môcť nahlásiť tiež niekoľko kontaktov,koho môžu pozvať, dievčatá, ak máte záujem, ešte mám 2 volné čisla.............
betyna8
27.02.07,06:17
Vo štvrtok idem na to líčenie, nikoho nemám nahlásiť?
AdaS
28.02.07,13:26
Ahoj ajacik, poznám jednu výbornú a určite nie 5-hviezdičkovú vizážistku. Na naše pomery nie je drahá a hlavne vie poradiť ohľadne líčenia. Dokonca ti urobí pekné fotky pred a po. Je to moja kamarátka, väčšinu z tých fotiek som videla a niekedy bola zmena fakt úžasná. Dokonca ma maľovala aj na vlastnú svadbu a to som dosť náročná :-)
Kontakt na ňu je: kosmonik@pobox.sk alebo telefón: 0904 575 514.