Vladimír Ozimý
04.01.05,11:23
Ešte jednu otázku mám, neviete niekto nejaký materiál keď sa ruší organizačná zložka, aké účtovné operácie treba vykonať a to po

a) v prípade že má základné imanie
b)nemá základné imanie


Dakujem
bumpy
25.12.05,17:40
dobrý den, rada by som sa len opytala ci ste nieco zistili k zruseniu org.zlozky, vyskytol sa mi rovnaky problem a neviem co s nim. v uctovnictve mam nerozdelený hosp.vysledok minulých období za org.zlozku a neviem ako to zuctovať, a ci to treba zuctovať pri rusení org.zlozky, a tiez neviem ci to treba niekam oznamovať - zrusenie tejto org.zlozky, materska spol. ma sidlo na slovensku a org.zlozka ma sidlo vo svajciarsku, dakujem velmi pekne, dana
Jackie
27.02.06,18:41
dobrý deň, prosím neviete viac informácií k účtovaniu, prípadne úkonoch potrebných k zrušeniu organizačnej zložky?
Mám podobný problém, s tým, že materská firma je v ČR, organizačná zložka na Slovensku má byť zrušená rozhodnutím materskej spoločnosti. Ďakujem pekne
Martina123
13.07.06,07:09
Dobry den ,
Chcel abz som sa opztat, ci ma niekto skusenossti so zrusenim a vzmazom organizacnej zlozky zahranicnej osobý, hlavne pokial ide o uctovnictvo. Viete mi poradit ako ju uzavriet, co treba robit? Ide o mimoriadnu uctovnu zavierku. Dakujem za rychlu odpoved.