Anulienka
25.01.07,10:45
Dobrý deň,
mám prevádzku svojej firmy v prenájme súkromného podnikateľa, ktorému patrí pozemok aj oplotenie miesta, kde sa moja firma nachádza.
V prípade, ak by som si chcela dať reklamný plagát na plot, stačí mi súhlas majiteľa, či to musím ešte niekde hlásiť a získať si povolenie?
biaaa
26.01.07,08:52
Zdravím - myslim ze sa tam pouziva este Žiadosť o povolenie reklamného, informačného a propagačného zariadenia. Každé mesto by malo mat umiestnený vzor tlaciva na svojich stránkach ale preistotu prikladám v skratke ako by to malo vyzerat:


ž i a d a t e ľ /meno, názov, adresa, sídlo, č. tel./



Mestský úrad
odd. výstavby a dopravy - stavebný úrad
Štefánikovo námestie 1
052 01 Spišská Nová Ves

Vec
Žiadosť o povolenie reklamného, informačného a propagačného zariadenia
V zmysle § 71, odt. 1 písm. c zák. č. 50/1976 Zb. /stavebný zákon/ v znení neskorších predpisov

1. Presná adresa žiadateľa:

.................................................. .................................................. ..................................................
2. Druh reklamného zariadenia /RZ/:

.................................................. .................................................. ..................................................
3. Miesto osadenia RZ /ulica, pop. číslo, príp. parcelné číslo/:

.................................................. .................................................. ..................................................
4. Rozmer RZ:

.................................................. .................................................. ..................................................

5. Doba trvania zariadenia od .............................................. do ..............................................



V Spišskej Novej Vsi, ...................................




.................................................. ..................... ..... podpis žiadateľa, u právnickej osoby pečiatka


K žiadosti sa pripojí:
a/ živnostenský list
b/ údaje o vlastníckych vzťahoch k objektu /písomný súhlas majiteľa k umiestneniu reklamného zariadenia /
c/ jednoduchú dokumentáciu zariadenia s rozmermi - 2x
d/ ak je objekt v pamiatkovej zóne, alebo ochrannom pásme pamiatkovej zóny je potrebné doložiť stanovisko z Pamiatkového úradu Košice, pracovisko Levoča, Námestie Majstra Pavla č. 41
e/ ak sa jedná o zariadenie prícestné je potrebné vyjadrenie z OÚ odboru dopravy a cestného hospodárstva a Dopravného inšpektorátu v Sp. Novej Vsi
f/ doklad o zaplatení správneho poplatku
Anulienka
04.02.07,16:30
Dakujem za radu... a uvedenie aj ako asi má taká žiadosť vyzerať :)
Len by som sa chcela spýtať... že keď je daný reklamný plagát vlastne len reklamná plachta na plote, nie je to žiadny pridaný veľký stojan... je to proste len plachta s reklamou natiahnutá na plote... či aj na také niečo sa musí dávať daná žiadosť...
STRELEC
04.02.07,16:35
Dakujem za radu... a uvedenie aj ako asi má taká žiadosť vyzerať :)
Len by som sa chcela spýtať... že keď je daný reklamný plagát vlastne len reklamná plachta na plote, nie je to žiadny pridaný veľký stojan... je to proste len plachta s reklamou natiahnutá na plote... či aj na také niečo sa musí dávať daná žiadosť...Áno, pretože reklama je aj súčasťou výzoru našich ulíc.