yva100
25.01.07,15:28
Poprosím Vás, nemáte niekto tlačiva z UP, žiadosť o príspevok a ich tlačivo na podpnikateľský zámer, alebo poprosím o radu, kde by som ich našla. Nedarí sa mi ich nájsť. Ďakujem
vikinka
25.01.07,14:47
Tlačivo na podnikateľský zámer nie je,ale hľadaj na porade cez rozšírené vyhľadávanie a určite sa dozvieš viac o tom čo to obsahuje a dokonca aj vzor som tu videla.Žiadosť o príspevok skús cez net hľadať,alebo priamo na inštitúcii kde chceš požiadať o príspevok,je ich viac a nevyjadrila si sa o aký príspevok chceš žiadať.
Janka6685
25.01.07,14:51
Poprosím Vás, nemáte niekto tlačiva z UP, žiadosť o príspevok a ich tlačivo na podpnikateľský zámer, alebo poprosím o radu, kde by som ich našla. Nedarí sa mi ich nájsť. Ďakujem

podľa akého §? aký príspevok konkrétne?
MILKA58
25.01.07,15:28
Tlačivo na žiadosť o príspevok z ÚP mi dali priamo na ÚP, kde som ho vypísala priamo u nich, pretože oni ho hneď potvrdzujú. Podnikateľský zámer musí byť napísaný presne podľa osnovy, ktorú tiež dávajú na ÚP.
lure
26.01.07,16:02
Podnikateľský zámer-nesmie byť sloh,musia to byť body,presne podľa osnovy!
1 str.meno,priezv,bydlisko.V strede-názov-podnikateľský zámer.Naspodu dátum-napr.február 2007.,2,3,4,5,strana presne podľa osnovy-konkretne údaje.
Napr:Vzdelanie: Gymnázium.....
VŠ.......
Prax: Tam a tam
Schopnosti: Take a take......
Opis produktu:Hlavnym predmetom mojej cinnosti bude to a to
Neviem to inak napísať
neviem to inak napisat,ale nesmie to byt sloh
monikad
26.01.07,16:28
Žiadosť ti daju na Urade prace, nie je v nej nic zlozite.

Podnikatelsky zamer - mas ho naskenovany v prilohe
Beata
26.01.07,16:30
Tu som niečo našla, ale je toho málo: http://www.employment.gov.sk/new/index.php?SMC=1&id=228

Nakoľko som nedávno robila podnikateľský plán pre jedného pána, pripájam Ti letáčik, v ktorom je napísané čo všetko treba predložiť a všetky podmienky...
Tiež prikladám vypracovaný podnikateľský plán, presne podľa toho, ako to vyžadujú na ÚP.
Len podotýkam, dnes je ten pán podnikateľ a príspevok mu bol priznaný.
Janka6685
26.01.07,16:33
podnikateľský zámer .
alpland
28.01.07,11:25
Tlaciva su na tejto linke: http://www.upsvar-ke.sk/tlac2.php