milcsu
25.01.07,18:20
Ahojte, môže robiť matka na materstkej na dohodu, ak jej trvá ešte aj
pracovný pomer, kde to treba nahlásiť? Ďakujem
riordan
25.01.07,17:24
Dohodu nahlásiš na SP. Ak poberá rodičovský príspevok, môže mať príjem.
Iveta Matlovičová
26.01.07,06:24
ak môžem pridám sa do témy, a čo ak je na Materskej (nie na rodičovskej dovolenke) ako uvádzda milcsu, môže mať príjem na základe dohody o vykonaní práce, zanikne jej nárok na poberanie materského ako nemocenskej dávky, mne sa zdá, že ano ...
vikinka
26.01.07,06:46
Len v prípade,že dieťa bude navštevovať štátne školské zariadenie,ak čestne prehlási že sa o dieťa stará napr.starí rodičia alebo opatrovateľka,može dosahovať príjem zo zamestnania.
filka
26.01.07,07:05
Len v prípade,že dieťa bude navštevovať štátne školské zariadenie,ak čestne prehlási že sa o dieťa stará napr.starí rodičia alebo opatrovateľka,može dosahovať príjem zo zamestnania.

Viki to sa tyka zeny na rodicovskej...tato tema tu uz bola na porade odpovedana.
http://www.porada.sk/t18278-materska-a-praca.html?highlight=matersk%E1+pr%E1ca
Iveta Matlovičová
26.01.07,07:19
Ďakujem filka, prešla som si si ten príspevok, takže počas poberania materského, môže zamestnankyna pracovať pre zamestnávateľa na základe DVP alebo mandátnej zmluvy, a o materské fakticky nepríde, pochopila som to správne ?:-)) v piatok mi to už pomalšie zapaľuje :-))
filka
26.01.07,07:38
Aj ja som to tak pochopila; aj dohoda aj mandatna zmluva a o matersku by zena nemala prist...
Iveta Matlovičová
26.01.07,08:00
ok, dík:-) pekný a hlavne oddychový víkend
milcsu
26.01.07,09:15
Ďakujem,Vám veľmi pekne a ten príjem z dohody sa dáva aj k manželovmu ročnému zúčtovaniu ako potvrdenie o mojom príjme ? A každému prajem pekný víkend.!!!!!!!!!
vikinka
26.01.07,09:55
[quote=filka]Viki to sa tyka zeny na rodicovskej...tato tema tu uz bola na porade odpovedana.
AHÁ!!!To asi ten piatok-konečne!!!:---
vikinka
26.01.07,09:57
Milcsu ,áno ten príjem sa zaratáva do tvojho príjmu na posúdenie nároku na odpočít.položku na manželku.