Gong
25.01.07,21:01
Ahoj prosím poradte, konečne mám doma internet a chcela by som si zriadiť i mail schránku. Pomôžte mi prosím na koho sa mám obrátiť - moc sa tomu nerozumiem. Ale nemám záujem o azet a pod. Chcem aby mi domov chodili maily.
Dakujem
lenkak
25.01.07,20:02
choď teda na stránky, ktoré ponúkajú mail a tam si sprav mailovú schránku - zaregistruj sa.
Alebo potom spoplatnené maily, napr. z tadiaľ odkiaľ máš net.
DanielaSL
25.01.07,20:26
Ako ti Lenka radila...napr. www.centrum.sk (http://www.centrum.sk), pobox, zoznam....
Lubaba
25.01.07,21:08
Ahoj prosím poradte, konečne mám doma internet a chcela by som si zriadiť i mail schránku. Pomôžte mi prosím na koho sa mám obrátiť - moc sa tomu nerozumiem. Ale nemám záujem o azet a pod. Chcem aby mi domov chodili maily.
Dakujem

no takisto si vytvoríš e-mailovú schránku, ako si si vytvorila, keď si sa chcela zaregistrovať na porade, veď musíš mať nejakú..??
jojom
26.01.07,07:27
mail : http://freshmail.zoznam.sk/register , keď si to otvoríš máš tam rovno registrácu na zoznam.sk. Ak si mala na mysli program cez ktorý sťahovať poštu zo serveru, tak skús mozilu, prípadne operu sú free ( www.stahuj.cz ).
Charon
27.01.07,13:14
Väčšinou pri vytvorení každej free emailovej schránky, konta, je potrebné nejaké konto už mať... No ak môžem odporučiť, tak konto v gmaile ... neviem, či je potrebná pozvánka, alebo nieje... ale som z týmto kontom veľmi spokojný. A predpokladám, že Tí, čo gmail poznajú, mi dajú zapravdu.
Gmail má dosť značný náskok pred ostatnými, lebo so samotným emailovým kontom je tu ešte niekoľko pridaných služieb, ktoré sa v živote na nete zídu ...
Odporúčam teda gmail.
danica
27.01.07,14:54
Väčšinou pri vytvorení každej free emailovej schránky, konta, je potrebné nejaké konto už mať... No ak môžem odporučiť, tak konto v gmaile ... neviem, či je potrebná pozvánka, alebo nieje... ale som z týmto kontom veľmi spokojný. A predpokladám, že Tí, čo gmail poznajú, mi dajú zapravdu.
Gmail má dosť značný náskok pred ostatnými, lebo so samotným emailovým kontom je tu ešte niekoľko pridaných služieb, ktoré sa v živote na nete zídu ...
Odporúčam teda gmail. :mad:g-mail je len na pozvanku a je vynikajúci....ak chceš možem ti poslať pozvánku mám ešte pár voľných....:)
Lion Topoľčany
27.01.07,18:17
Ja osobne už veľmi dlho používam schránku na portáli www.zoznam.sk
a som veľmi spokojná. Chodím do zahraničia na dovolenky a v pohode si čítam mailiky na hoteli.
empty
28.01.07,14:47
nepouzivaj post, mam tam sice empty@post.sk ael post bol velmi pomaly a nespolahlivy, teda neviem ako ide po novom.

inak v pohode su azet zoznam

alebo este lepsie na google mail gmail ale to je zlozitejsie :) ale dobra sluzba.