Keity
04.01.05,13:42
Potrebovala by som poradit:

Zamestnanci su u nas vodicmi, ktory su niekedy aj cele mesiace v zahranici a to co odpracuju cez sviatky a vikendy, to im zapocitavama ako nahradne volna.
Co mame urobit s tymi co dostanu vypoved a zostane im narok na nahradne volno, alebo maju to nahradne volno precerpane?

Mozem sa obratit na vas?
Dakujem vopred za kazdu odpoved
ricij
04.01.05,12:53
Mno, v prvom prípade preplatiť a v druhom aj odpracované dni dať ako neplatené voľno alebo dovolenku.
monika-s
04.01.05,12:54
Ak tomu rozumiem, prenášajú sa im z mesiaca na mesiac hodiny nad fond pracovnej doby. Potom sú 2 možnosti:

1. budˇsi tie "nadčasy" vyčerpajú formou náhradného voľna
2. alebo sa im preplatia ako odpracované hodiny + 25% príplatok.

Teda váš prípad je - vyčerpať si tie hodiny nemajú kedy - preplatiť podľa bodu 2.
Keity
04.01.05,14:17
Dakujem za odpovede, a chcela by som sa este spytat ze co stymi co su uz uplne skonceny pred niekolkymi mesiacmi.
Potrebujem to potom nejako ocistit odvodami, alebo to potom nebude podlahovat odvodom?
monika-s
04.01.05,22:22
Pokiaľ dobre chápem, chceš im to dodatočne doplatiť. Neviem, neviem, ale ešte nedávno platilo, že ak som chcela dodatočne preplatiť dovolenku, odvody sa z toho potom už neplatili. Ale nie som istá...
Keity
05.01.05,06:52
Dakujem monika, to by bolo super pretoze by mi to vyriesilo problemy, hlavne kvoli odvodom. Diky moc snad to tak plati.
Lucia 77
11.07.05,14:44
Keď zamestnanec čerpá náhradné voľno (3 dni po sebe), v mzdovom programe to nahodím ako platené voľno alebo ako odpracované dni?
liba2
11.07.05,14:51
Keď zamestnanec čerpá náhradné voľno (3 dni po sebe), v mzdovom programe to nahodím ako platené voľno alebo ako odpracované dni?--------------
Ak by som nemala v softvéri zložku mzdy "náhr.voľno" zapísala by som mu to ako odpracované dni, lebo v skutočnosti to naozaj odpracoval. To nemôže byť chyba.http://www.porada.sk/images/icons/icon12.gif
Lucia 77
11.07.05,14:57
A keď to budem evidovať ako platené voľno a nadčasy im nebudú preplácané, je to chyba?
liba2
11.07.05,15:11
A keď to budem evidovať ako platené voľno a nadčasy im nebudú preplácané, je to chyba?---------------------------
Ja nie som tak zbehlá v zákonníku práce, aby som tu sypala §§. Ale moj názor:
Ak má zamestnanec nadpracované hodiny, buď mu ich zaplatíš ako nadčas, alebo mu dáš náhradné voľno. Keďže tvoja otázka bola "ako mu to zadať, či platené voľno al. náhradné voľno" tak zaplatenie nadčasov je v tomto prípade vylúčené. Platené voľno - podľa mňa ide o osobné prekážky v práci (na strane zamestnanca) kedy má nárok na pracovné voľno s náhradou mzdy.
azalka
14.07.05,12:32
Mňa zaujala tvoja odpoveď, že za náhradné voľno patrí mzda. Môj program (Olymp) ak dám položku náhradné voľno, tak nepočíta žiadnu mzdu, suma je nula.
Myslíš to tak, že pracovník síce príplatok za nadčas nedostane, ale miesto toho bude mať vlastne platené voľno?

Ja som myslela, že napr. príplatok za nadčas mal byť 500,- Sk (mzdu za nadčas normálne dostal zaplatenú). Miesto toho čerpal náhradné voľno 8h, za ktoré nedostal nič.

Takže ako si to myslel.
ď