Lubaba
25.01.07,21:05
Dobrý večer, mám problém pri prezeraní príspevku:

1/ neprihlásená na Porade - príspevok sa zobrazuje
2/ prihlásená na Porade - príspevok sa nezobrazuje :confused:

konkrétne v teme účtovníctvo n.o. príspevok od Marianna01 - penazny dennik neziskovka.xls zo dňa 16.1.2007, vyskúšala som to x..krát, nejde mi to, a ešte aj počet stránok pri prihlásení vdím menej /3/, a pri neprihlásení sú tam štyri.

ďakujem za pomoc!
ondrejvla
25.01.07,20:11
Dobrý večer, mám problém pri prezeraní príspevku:

1/ neprihlásená na Porade - príspevok sa zobrazuje
2/ prihlásená na Porade - príspevok sa nezobrazuje :confused:

konkrétne v teme účtovníctvo n.o. príspevok od Marianna01 - penazny dennik neziskovka.xls zo dňa 16.1.2007, vyskúšala som to x..krát, nejde mi to, a ešte aj počet stránok pri prihlásení vdím menej /3/, a pri neprihlásení sú tam štyri.

ďakujem za pomoc!

Lubaba, ja ten príspevok vidím, aj si otvorím prílohu bez problémov. Počet stránok pri prihlásení si zadávaš v nastavení, ak si dáš napr.30 príspevkov na stránku, tak budeš mať jednu...
Lubaba
25.01.07,20:21
Lubaba, ja ten príspevok vidím, aj si otvorím prílohu bez problémov. Počet stránok pri prihlásení si zadávaš v nastavení, ak si dáš napr.30 príspevkov na stránku, tak budeš mať jednu...

zmenila som v nastavení počet príspevkov na strane podľa tvojej rady, a zase nič...:mee:
ondrejvla
25.01.07,20:26
zmenila som v nastavení počet príspevkov na strane podľa tvojej rady, a zase nič...:mee:

Fňuk! No už pomôže len Richard...Urob na neho kukuč, určite poradí.http://www.porada.sk/images/icons/icon6.gif
Lubaba
25.01.07,20:28
Fňuk! No už pomôže len Richard...Urob na neho kukuč, určite poradí.http://www.porada.sk/images/icons/icon6.gif
ja by som aj kukla, ale asi spinká...kde ho nájdem??? :cool:
lenkak
25.01.07,20:28
odkadiaľ sa prihlasuješ? IE, Firefox, Opera?
Lubaba
25.01.07,20:30
odkadiaľ sa prihlasuješ? IE, Firefox, Opera?

tak to je na mňa veľa..???
ondrejvla
25.01.07,20:35
tak to je na mňa veľa..???

Spýtaj sa syna, alebo dcéry, oni ti poradia.
Alebo čo sa ti zobrazuje na modrej lište navrchu - Internet explorer, alebo Mozilla Firefox...Keď som sa to naučila ja, musíš sa aj ty, je tu pár ochotných ľudí, ktorí ťa to naučia, alebo ti poradia.
Richard
25.01.07,20:41
Netreba sa nikoho pýtať :-)

Lubaba, pozri si čo ti vypisuje pri príspevku Mariany. Nič?
Pošlem ti SSku s vysvetlením .-)
Lubaba
25.01.07,20:52
Netreba sa nikoho pýtať :-)

Lubaba, pozri si čo ti vypisuje pri príspevku Mariany. Nič?
Pošlem ti SSku s vysvetlením .-)

Nič 0 Nič 0 Nič
Lubaba
25.01.07,20:55
Spýtaj sa syna, alebo dcéry, oni ti poradia.
Alebo čo sa ti zobrazuje na modrej lište navrchu - Internet explorer, alebo Mozilla Firefox...Keď som sa to naučila ja, musíš sa aj ty, je tu pár ochotných ľudí, ktorí ťa to naučia, alebo ti poradia.

internet Explorer
Richard
26.01.07,09:35
Lubaba, pozrel som sa na to, a mala si prepnute zobrazovanie na kombinovane (t.z. stromove aj linearne) a tam bol otreba kliknut na marianine prispevky aby sa ti zobrazili vsetky.

Pouzivaj radsej linearne zobrazovanie (v menu temy).
Lubaba
26.01.07,10:57
Lubaba, pozrel som sa na to, a mala si prepnute zobrazovanie na kombinovane (t.z. stromove aj linearne) a tam bol otreba kliknut na marianine prispevky aby sa ti zobrazili vsetky.

Pouzivaj radsej linearne zobrazovanie (v menu temy).

Veľmi pekne ďakujem Richard, už fungujem :) pekný deň.