jarkra
25.01.07,22:13
Prosím Vás o radu!

Upravovala som formulár faktúry a uložila som ho pod novým názvom, aby mi to pri upgrade neprepísalo. V nastaveniach tlačových formulárov som ho potom priradila k faktúram. Keď som si chcela túto faktúru vytlačiť, vypísalo mi chybové hlásenie, že uvedený formulár neexistuje v danej lokalite. Súbor tam však uložený mám. Neviete čo som mohla urobiť zle? :o
neznama22
26.01.07,06:48
Ahoj,

problém bude pravdepodobne v názve toho formulára. Pravdepodobne máš názov dlhší ako 8 znakov. Pozor si daj aj na pomlčky, bodky alebo podčiarkovníky v názve, aj to si počíta za znak.
Takže ak je to viac ako 8 znakov, kľudne si ho prepíš a potom sa ti bude ponúkať bez problémov.
sybila3
29.01.07,09:17
Prosím Vás, poradíte mi, rozčlenila som si v číselných radoch faktúry vystavené tuzemsko a zahraničie, každé zvlášť, vždy sa ma opýtalo akú chcem vystaviť, ked som zadala pridať, ale teraz keď som si zadala typy faktúr -materiálu,orange a pod., tak sa ma to neopýta? čím je to, alebo čo musím zadať, dík.
duficek
29.01.07,10:30
stalo sa ti to prechode na novy rok?
1 - dala si pri tvorbe noveho roka nacucnut zoznamy tvojej agendy?
2 - skus v nastaveni uctovnictva, cesta je nastroje-nastavenie-pouzivatelska konfiguracia, zalozka fakturacia a pozri co mas zaskrtnute (je tam volba pouzit poslednu fakturu, vzdy sa pytat pri tvorbe faktury atd...)
3 - este si skontroluj v typoch vystavenych faktur, ci tam su fakturaxcia-typy faktur