orazel
28.01.07,14:07
akým spôsobom sa v JU učtuje tzv skipas a čo je to za doklad. Podlieha nejakej evidencii.... proste všetko o skipase. Dakujem za info
Johanka
28.01.07,16:00
... asi nikto( vrátane mňa ) nechápe :) . Nevieš čo je skipas? Alebo ich predávaš? Kupuješ? Kde sa Ti zobrali v dokladoch?:confused:
camelfly
28.01.07,16:09
ked sa chodi na lyzovacku, kupuju sa tzv.skipasy, ktore su za urcitu hodnotu a platia urcite obdobie, ale ci je toto ono? :)
Zita5
28.01.07,16:10
akým spôsobom sa v JU učtuje tzv skipas a čo je to za doklad. Podlieha nejakej evidencii.... proste všetko o skipase. Dakujem za info


Je to vstupenka na určitú dobu resp. časový úsek do určitých lyž.centier.
Môže byť aj neprenosný .

No ale to treba zvážiť , či sa to kupovalo zamestnancom alebo si to kúpil majiteľ.......a či to úzko súvisí s činnosťou firmy .
orazel
28.01.07,16:31
Aby som to upresnil, môj klient chce prevádzkovať lyžiarsky vlek a nevie, akým spôsobom účtovať pre svojich klientov-lyžiarov skužby......ERP údajne nie je potrebná, no viem, že lyžiarske strediská predávajú skipasy.... a mna by zaujímalo, čo to presne je, ako sa to učtuje a či podliehajú tieto poukážky nejakej evidencii u správcu dane...... Ešte raz vopred dakujem za rady