KingError
28.01.07,15:31
Mam velky problem s kompom, mam 2400+ athlon fx5500 vga 512 ram a proste znicoho nic mi skoci cpu usage na 100% a nemozem nic robit. Aj ked hram warcraft3, tak mi to znicoho nic sekne, ale hra ide dalej len obraz a aj s kamaratmy na ventrile sa mozem rozpravat. Nepomohol ani naformatovanie disku. Plz hel, fakt ma to sere. Otvorim priecinok a vsetko saa stopne, mozem klikat na hocico a nic, ale napr. mp3 hra dalej. A este o chvilu asi o min mi to odmrzne a setko padne zas do normalu.
empty
28.01.07,14:39
no mas stary windows mne sa zda ze microsoft posiela tolko updatov ze kazdemu kompu z toho sibe, alebo to je zamer znechutit ludom XPcko aby kupovali vistu ???

ja mam podobny problem na starom kompe a ma ram len 256 ale ked je novy windows bez aktualizacie ide vsetko OK :) momentalne mam 2 jeden stary kde to vsetko trva a na druhom disku mam novy windows kde vsetko slape akurat mi pada net ale to doriesim ked bude cas :)

takze rada znie: zazalohovat, format c:, a nasledne boot from CD a nainstalovat odznovu okna, alebo ked mas ram 512 tak dat vistu home basic verziu ;)
KingError
28.01.07,17:28
No to som uz pisal, ze som win uz reinstaloval a ten isty win pouzivame 3ja a zaclo mi to blbonut znicoho nic. Skusal som aj updaty a aj bez updatov. A nic.
empty
28.01.07,17:30
no potom veviem a hlavny problem je v tom ze ti blbne XPcko alebo kde ?

PM ? ICQ ?

PS aj tak sa mi zda ze sa XPcko nejako v poslednej dobe sabotuje ci uz od microsoftu alebo od vyrobcov procesorov, ved inokedy aj mne islo vsetko ok a teraz mam pustene ICQ mozillu a otvorim txt a primrza to aj mne a hlavne ked od vsadial pociujem kupte si windovs vista mame ho presne podla vasho zelania v 5 variantoch alebo kupte si dvojjadrovy procesor a mozete robit viac veci naraz.

win XP ma standardne pustenych hned po starte 20 aplikacii ale zrazu v poslednej dobe je to zabrzdene ako keby tam bol nejaky nezistitelny sabotazny cerv proste nejaky premysleny bug :)