Vladimír Ozimý
28.01.07,16:44
ahojte...no robím mdzy za december kde mám u zamestnancov nahodené hodinovú mzdu minimálnu nooo ale pracovných dní so sviatkami bolo 21 čo mi nedá ani tých 7600 sk mesačne je to probém? Musím to dorovnať do tej mesačnej minimálnej mzdy? viem že naopak to tak je že hodinová sadzba nesmie byť menšia ako tých 43,70 platí to aj naopak?
Erika-ežka
28.01.07,16:27
Ak máš v PZ dohodnutú hodinovú mzdu - dopláca sa do minimálnej mzdy, ak máš dohodnutú mesačnú mzdu - je minimálna mesačná mzda (prípadne podľa stupňov náročnosti prac. miezd), vtedy je jedno koľko je pracovných dní.
Záleží na tom ako je dohodnuté v PZ.
(aspoň podľa mojich vedomostí)
Marína
28.01.07,19:56
Eržika, tak to nie je. Musí byť súčasne dodržaný minimálny mzdový nárok.
ZP_§134_ods.5
(5) Ak je priemerný zárobok zamestnanca nižší ako minimálna mzda, na ktorú by zamestnancovi vznikol nárok v kalendárnom mesiaci, v ktorom vznikla potreba priemerný zárobok použiť, zvýši sa priemerný zárobok na sumu zodpovedajúcu tejto minimálnej mzde. Ak u zamestnávateľa nie je odmeňovanie zamestnancov dohodnuté v kolektívnej zmluve a priemerný zárobok zamestnanca je nižší ako príslušný minimálny mzdový nárok (§ 120 ods. 4), zvýši sa priemerný zárobok na sumu zodpovedajúcu tomuto minimálnemu mzdovému nároku.

ZP_§120_ods.4
(4) Sadzba minimálneho mzdového nároku pre príslušný stupeň je násobkom hodinovej minimálnej mzdy ustanovenej osobitným predpisom pri ustanovenom týždennom pracovnom čase 40 hodín a koeficienta minimálnej mzdy.







Vladimír Ozimý
29.01.07,07:28
no takže logicky mi z toho vychádza že musí byť dodržaný minimálny mzdový nárok na hodinu...to jest splnená podmienka minimálnej hodinovej mzdy pre daný stupeň...
Marína
29.01.07,08:53
Správne. Pozri si aj minimálny mzdový nárok (http://www.porada.sk/t33179-minimalna-mzda-stupne-narocnosti-prace.html).