TIBOR_1
28.01.07,18:11
Chcel by som sa spýtať čoho sa mám vyvarovať pri výpovedi:
Zámestnávatel mi oznámil , že mi dáva výpoveď. Pracujem v tej firme uz 12 rokov. Pritom mam zníženu pracovnú schopnosť 45%. Ďakujem
ryja
28.01.07,17:20
Pozri si § 66 ZP, ale nepíšeš z akého dôvodu máš výpoveď a či zamestnávateľ má rozhodnutie o ZPS
Danila
28.01.07,17:20
Chcel by som sa spýtať čoho sa mám vyvarovať pri výpovedi:
Zámestnávatel mi oznámil , že mi dáva výpoveď. Pracujem v tej firme uz 12 rokov. Pritom mam zníženu pracovnú schopnosť 45%. ĎakujemDôležitý je výpovedný dôvod a spôsob doručenia. Ale zatiaľ ti to asi oznámil len ústne. Ak to bude písomne, potom napíš dôvody. A ešte hľadaj na Porade, je tu toho veľa.
TIBOR_1
28.01.07,17:37
Dôvod je skutocne kuriozny :
Jeden kolega idišiel pracovat do zahranicia 15.1.2007 a poslal mi SMS ku na číslo ktoré som predtým používal ako firemné. Lenže tú sim kartu som odovzdal ešte
15.11.2006. On na to zabudol , tu kartu teraz pouziva majitelkin manzel a pýtal sa ma ci je este stale k...t
Danila
28.01.07,17:43
Dôvod je skutocne kuriozny :
Jeden kolega idišiel pracovat do zahranicia 15.1.2007 a poslal mi SMS ku na číslo ktoré som predtým používal ako firemné. Lenže tú sim kartu som odovzdal ešte
15.11.2006. On na to zabudol , tu kartu teraz pouziva majitelkin manzel a pýtal sa ma ci je este stale k...tTakže komunikácia medzi tebou a kolegom nič - moc. Slovník tak isto. Ale to nemôže byť výpovedný dôvod. Ak samozrejme nie je pravda niečo medzi tým. Nechcel si, aby tvoj kolega tu sms poslal zámerne? Hm?????
TIBOR_1
28.01.07,17:50
On sa hneval na sefa, nie ja on odisiel do zahranicia pracovat ,mi sme len spolu robili apotom sa ma pytal sms kou ci je este stale ....