zuzanask
28.01.07,17:47
chcem sa spytat, kto mate skusenosti s outlook expresom.....ked si nastavim konto, tak mi tam naskoci taka tabulka a pyta ma to heslo.....je mozno to nejako prestavit......aby to nepytalo......lebo to heslo aj ked zadam tak nic nenaskoci a posta sa neda stiahnut....teda to konto nie je funkcne
empty
28.01.07,17:26
zuzi musis si zosynchronizovat tu mailovu schranku napr na zoznam.sk so svojim out expresom to najdes v nastaveni mailu na zozname hladaj nieco ako pop3 server imap a toto, maju tam na to subor ten stiahnes spustis v kompe a mas to automaticky v outlooku bez tazkeho nadstavovania.
empty
28.01.07,17:28
ja mam problem ako zosynchronizovat outlook express s microsoft outlookom a ten nasledne s mobilom ale stojim na prvom bode ako medzi sebou spravit tie outlooky :)

proste nech si dam maily z out exp do mobilu aby som ich mohol hocikde citat
Ivana Š
28.01.07,19:25
ja som teraz niečo podobné riešila teraz cez víkend - na orangeportal som sa registrovala - na číslo mobilného telefónu
mám na prihlasovacie meno e-mailovú schránku
ale nedal sa mi nastaviť outlook - lebo stále pýtal heslo - presne ako píše zuzanask
spýtala som sa mnohých ľudí, ako na to a dostala som odpoveď - že to sa NEDÁ, ak chcem čítať poštu z tejto adresy, musím na portál a prihlásiť sa


jednu výhodu ale musím napísať - ak mám nový e-mail, príde mi na mobil SMS s upozornením
jojom
29.01.07,12:55
zuznask napíš kde máš vytvorený mail. A skús tak ako Ti radil empty.
j.s
29.01.07,14:53
Presne tak, záleží kde máš mail. Napr. na Yahoo si nemozes prezerat spravy cez outlook (iba ak si to zaplatis)
M3G
29.01.07,19:49
chcem sa spytat, kto mate skusenosti s outlook expresom.....ked si nastavim konto, tak mi tam naskoci taka tabulka a pyta ma to heslo.....je mozno to nejako prestavit......aby to nepytalo......lebo to heslo aj ked zadam tak nic nenaskoci a posta sa neda stiahnut....teda to konto nie je funkcne

Poštové servery majú cca takýto formát:

mail.xxx.sk
napr.
mail.t-com.sk
mail.t-mobile.sk
mail.zoznam.sk
a pod.
Taže skús pozrieť v outlooku - nástroje - kontá - vlastnosti - servery, aký server máš na prichádzajúcu poštu a potom sa ozvi.
zuzanask
29.01.07,20:34
dakujem, uz som to odstranila
chyba bola v tom, ze som na konte nemala nastavenie pop pre umoznenie stahovania posty.
Mam gmail a tam som si musela cez nastavenia a pop zafajknut ze odblokovat pop pre vsetky spravy .... no a mam to...... uz to fici
pa
empty
29.01.07,22:05
nz

hlavne ze porada poradila :)
kamowski
30.01.07,06:52
ja mam problem ako zosynchronizovat outlook express s microsoft outlookom a ten nasledne s mobilom ale stojim na prvom bode ako medzi sebou spravit tie outlooky :)

proste nech si dam maily z out exp do mobilu aby som ich mohol hocikde citat
1)Popíš bližšie, čo myslíš tým "zosynchronizovať"
2)Radil by som používať len jedného klienta (buď Out.ex alebo MSOut.).
Ak používaš oboch klientov na tie isté email kontá cez pop3, zbytočne zahlcuješ PC duplikátmi správ.
Ak máš ale nejaký konkrétny dôvod, prečo chceš aj naďalej používať oboch klientov, zruš si pop3 a nastav imap4 (aspoň u jedného).
Pop3 totižto funguje tak, že z email schránky ti správy sťahuje do PC (premiestni ich zo servera k tebe do PC).
IMAP4 je tzv. „OnLine“ režim, ktorý umožňuje pracovať so správami priamo na serveri (správy nechá na serveri a v PC si ich môžeš čítať - polopate povedané)
denisadam
03.02.07,10:56
Mne to tiež nefunguje, lepšie povedané neviem to nastaviť. V tých vlastnostiach mám typ serveru NULL čo je predpokladám hlúposť mám tam dať POP alebo IMAP prosím o radu, Ďakujem