uctoeva
29.01.07,10:28
Môj klient pracuje na živnosť pre prepravcu. Každý deň je na cestách. Považujú sa tieto cesty ako služobná cesta a môže si vypísať cesťak, kde by si uplatnil stravné podľa času stráveného na tejto ceste? O stravné lístky nemá záujem.
Tweety
29.01.07,09:30
Môj klient pracuje na živnosť pre prepravcu. Každý deň je na cestách. Považujú sa tieto cesty ako služobná cesta a môže si vypísať cesťak, kde by si uplatnil stravné podľa času stráveného na tejto ceste? O stravné lístky nemá záujem.
Samozrejme, že áno.
mysimis
16.11.07,11:04
Kamarát ma požiadal, aby som mu vypočítala stravné pri jeho zahraničných cestách /je prepravca/. Na akom tlačive by som mala stravné vyúčtovať?
alušik
16.11.07,11:10
Ja by som použila klasický cestovný príkaz. Ale určite je možné urobiť si aj vlastnú tabuľku v exceli, kde by boli vypísané všetky potrebné údaje - dátumy s trvaním služobnej cesty, podľa ktorých si vypočítala výšku stravného.;)
veronikasad
16.11.07,11:13
Kamarát ma požiadal, aby som mu vypočítala stravné pri jeho zahraničných cestách /je prepravca/. Na akom tlačive by som mala stravné vyúčtovať?
V predajni ŠEVT /možno aj inde - ja som ho kupovala tam/ dostaneš kúpiť tlačivo na vyučovanie zahr. prac.cesty.

--------
Veronika
mysimis
16.11.07,11:17
Tu som našla viac druhov cestovných príkazov na zahraničnú cestu, ale ja som myslela, či niekto nemá zjednodušenú tabuľku napr. v exceli.
Aria
16.11.07,11:30
Skús tento