jana
10.06.04,09:24
Za mesiac marec 2004 som neodviedla 0,08% do SP. Čo mám urobiť? Nemala som ešte žiadnu dohodu okrem tejto jednej.Ďakujem
MIRKA
10.06.04,10:08
a ako si vypísala tlačivo do SP? tam sa dohodári uvádzajú.
maria56
10.06.04,10:33
Môžeš im zaslať opravný výkaz a samozrejme doplatiť poistné na úrazové poistenie.
mlyn16
10.06.04,15:11
Janka, ale úrazové poistenie až do roku 31.12. 2006 je vo výške 0,8% prechodné ustanovenie §279 461/2004 Z.z. Možno ide len o preklep.