Szuzana
30.01.07,08:13
Dobry den.

Chcem sa spytat, pracujem v spolocnosti, kde sa to uz psychicky neda zvladnut. Dala som ziadost na skoncenie pracovneho pomeru dohodou ale zamestnavatel ma odmieta pustit tymto sposobom. Uz mam dohodnutu pracu v inej spolocnosti. Chcela by som odist absenciami, no neviem ci mi z toho nemoze hrozit nejake postihy. Mohli by ste mi pomoct ako najjednoduchsie odist odtialto, co najskor?
Dakujem
Tweety
30.01.07,07:32
Dobry den.

Chcem sa spytat, pracujem v spolocnosti, kde sa to uz psychicky neda zvladnut. Dala som ziadost na skoncenie pracovneho pomeru dohodou ale zamestnavatel ma odmieta pustit tymto sposobom. Uz mam dohodnutu pracu v inej spolocnosti. Chcela by som odist absenciami, no neviem ci mi z toho nemoze hrozit nejake postihy. Mohli by ste mi pomoct ako najjednoduchsie odist odtialto, co najskor?
Dakujem
No, tu sa veľa špekulovať nedá, najschodnejšia je už iba výpoveď zo strany zamestnanca a vydržať výpovednú dobu.Počas absencii by mal právo vymáhať prípadné škody, spôsobené neprítomnosťou v práci.
Szuzana
30.01.07,07:45
Dakujem, dalsia otazka. Ako by mohol vycislit skody ked sa staram o vzdelavanie zamestnancov... a nic nakladne nie je ani zorganizovane ani naplanovane...
Tweety
30.01.07,07:48
Dakujem, dalsia otazka. Ako by mohol vycislit skody ked sa staram o vzdelavanie zamestnancov... a nic nakladne nie je ani zorganizovane ani naplanovane...
Ja som iba upozornila na § v ZP.
§ 179
(1) Zamestnanec zodpovedá zamestnávateľovi za škodu, ktorú mu spôsobil zavineným porušením povinností pri plnení pracovných úloh alebo v priamej súvislosti s ním. Zamestnávateľ je povinný preukázať zamestnancovo zavinenie okrem prípadov uvedených v § 182 a 185.
(2) Zamestnanec zodpovedá aj za škodu, ktorú spôsobil úmyselným konaním proti dobrým mravom.
Szuzana
30.01.07,07:56
ok, velmi pekne dakujem za pomoc :)
Chobot
30.01.07,08:11
Dakujem, dalsia otazka. Ako by mohol vycislit skody ked sa staram o vzdelavanie zamestnancov... a nic nakladne nie je ani zorganizovane ani naplanovane...

To záleží od zamestnávateľa, ako by to vyčíslil a zdôvodnil.

Včera som v HN čítal, že Fico chce v ZP urobiť niektoré úpravy, medzi ktorými navrhujú aj zaviesť určitú "pokutu" pre zamestnancov v prípade, že nedodržia výpovednú dobu a prestanú chodiť do práce. Táto pokuta by mala byť vo výške priemerného mesačného platu.

Panikárov upozorňujem, že je to len hrubý návrh, ktorý môže byť prijatý v inej podobe alebo nakoniec nemusí vôbec prejsť.