Andrea.S.
30.01.07,09:01
Rada by som sa spytala ohľadom dane z motorovych vozidiel, teda podľa všetkeho sa to tyka
1) iba vozidiel určenych na podnikanie?
2) keď sme už v minulosti podali daňove priznanie tento rok na rok 2007 teda iba uhradíme daň? (je to do 50 000)?
3) je nutné aj niečo posielať (myslim tym nejaky doklad o uhrade a pod.) na daňový úrad? alebo ina na určený účet pošleme prislúchajúcu daň a to je všetko.

Vopred ďakujem
katkaj
30.01.07,08:04
Rada by som sa spytala ohľadom dane z motorovych vozidiel, teda podľa všetkeho sa to tyka
1) iba vozidiel určenych na podnikanie?
2) keď sme už v minulosti podali daňove priznanie tento rok na rok 2007 teda iba uhradíme daň? (je to do 50 000)?
3) je nutné aj niečo posielať (myslim tym nejaky doklad o uhrade a pod.) na daňový úrad? alebo ina na určený účet pošleme prislúchajúcu daň a to je všetko.

Vopred ďakujem

1, áno
2, pokiaľ nebola v roku 2006 žiadna zmena tak len uhradíš daň
3, netreba nič posielať, len zaplatíš
Zita5
30.01.07,08:05
Rada by som sa spytala ohľadom dane z motorovych vozidiel, teda podľa všetkeho sa to tyka
1) iba vozidiel určenych na podnikanie?

Firemných vozidiel , súkromných vozidiel používaných v súvislosti s podnikaním
2) keď sme už v minulosti podali daňove priznanie tento rok na rok 2007 teda iba uhradíme daň? (je to do 50 000)?

Iba uhradiť daň z MV .Pokiaľ nenastali žiadne zmeny .

3) je nutné aj niečo posielať (myslim tym nejaky doklad o uhrade a pod.) na daňový úrad? alebo ina na určený účet pošleme prislúchajúcu daň a to je všetko.

Nie je nutné nič posielať , jedine uhradiť v termíne daň z MV .

Vopred ďakujem

Odpoveď vyznačená .
Maxinka
30.01.07,08:06
1-ÁNO - iba vozidiel, ktoré sú určené na podnikanie.
2- ÁNO - stačí iba zaplatiť daň v správnej výške.
3- NIE - netreba tam žiadny doklad doklad posielať, podľa DIČ si ťa najdu.
Andrea.S.
30.01.07,08:07
ďakujem Vám za radu