jess
05.01.05,14:02
Prosím Vás, kde sa v Omege nastavuje platba FO /aby mi to zahrnulo do hlásenia/ ?
UCET
05.01.05,16:21
ahoj musis mat na partnerovi zadane, ze je FO a musis mat vypisane jeho cislo DU. A potom ti tych partnerov zoberie do zostavy. Alebo potom na kazdom doklade v zalozke ostatne udaje zadaj x hlasenie FO
jess
05.01.05,18:07
Nefunguje mi to ani po 1/, ani po2/. Ano, da sa to tam nastavit, ale program to neberie. Neviem prečo.Ani v Helpe to nie je popísané.
slnko
06.01.05,12:09
Asi tam nemáte platby nad 10 000Sk na partnera a máte zaškrtnuté x Kontrolovať hranicu 10 000 SKK... Skúste si toto vypnúť vo formulári tlač a skúste znova, či Vám niečo vytlačí.http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif
Janca
06.01.05,12:36
Pozor na zmenu zakona 511 /hranica sa posuva na 100. tis. Sk/ uz aj za rok 2004. Pozri prechodne ustanovenia novely - zakon c. 679/2004 Z.z.
jess
07.01.05,10:49
Nemám nad 10 000,-/100 OOO,-/. Program mám nový a tak som to chcela vyskúšať, ale keď nezaškrtnem kontrolovať hranicu, ani tak mi nič nevytlačí a pritom v Učt.denníku mám FO, ktorým som vyplácala nejaké korunky a tam mám zašrtnuté políčko hlásenie FO.
jess
07.01.05,13:57
Chybička se vloudila v KROSe. Vyhodili z číselníka existujúci DÚ a nechali tam ten, ktorý už nie je. Takže, po mojej oprave už mi to funguje !
Oldi
07.01.05,14:46
Chybička se vloudila v KROSe. Vyhodili z číselníka existujúci DÚ a nechali tam ten, ktorý už nie je. Takže, po mojej oprave už mi to funguje !
Mohli by ste popísať tento problém podrobnejšie ? Dosť ma to zaujíma a zatiaľ som sa ešte k tohtoročným hláseniam nedostal... Skúste prosím detailnejšie popísať s akou chybou sa môžme aj my ostatní stretnúť. Ďakujem.
jess
07.01.05,15:15
Ide o to, že v číselníku daňových úradov nebol DÚ Veľký Krtíš. Bol tam len DÚ Vinica, ktorý už neexistuje. Keď som pridala DÚ VK a DÚ Vinica vymazala, program mi už našiel všetky FO, ktorým som poukazovala platby, či už do alebo nad 10 000, podľa toho, čo zaškrtneš. Predpokladám teda,že si program kontroluje číslo DÚ zapísané v údajoch FO a keďže nenašiel zhodný s DÚ v číselníku, tak nevypísal nič. Teraz mi to už funguje.
Oldi
10.01.05,07:26
Ide o to, že v číselníku daňových úradov nebol DÚ Veľký Krtíš. Bol tam len DÚ Vinica, ktorý už neexistuje. Keď som pridala DÚ VK a DÚ Vinica vymazala, program mi už našiel všetky FO, ktorým som poukazovala platby, či už do alebo nad 10 000, podľa toho, čo zaškrtneš. Predpokladám teda,že si program kontroluje číslo DÚ zapísané v údajoch FO a keďže nenašiel zhodný s DÚ v číselníku, tak nevypísal nič. Teraz mi to už funguje.
Ďakujem pekne za pomoc aj v mene ostatních Omegáčov.