Zoltán Kovács
30.01.07,14:25
ak mám predplatený prístup do Draka prečo nemôžem pridať tému?
endrju
30.01.07,14:07
No, myslím si, že je to najmä preto, aby sa z DRAKa nestalo diskusné fórum neprehľadnosťou tém a príspevkov v nich podobajúce sa Porade a aby DRAK mohol zostať prehľadne usporiadanou Databázou Riešení A Komentárov, v ktorej ako nadpisy tém nebudú používané slovné spojenia typu "prosím o pomoc" a prvé príspevky v novozaloženej téme nebudú začínať slovami, "hľadal som, ale nemôžem nájsť" ;)

Nové témy majú preto právo zakladať iba Richard, Jozef Mihál a nimi angažovaní autori, s ktorými si dohodli aj presné pravidlá zaraďovania tém do jednotlivých oblastí. :cool:

P.S.
Reagovať v založenej téme môže do 31.1.2007 každý zaregistrovaný člen Porady a od 1.2.2007 každý, kto má predplatený prístup do DRAKa.

Prístup do DRAKa mám predplatený tiež a priznám sa bez mučenia, že mi nechýba možnosť zakladať nové témy v DRAKovi. :)
Paula
30.01.07,14:45
..a nebude mrník :cool:
Richard
30.01.07,15:40
ak mám predplatený prístup do Draka prečo nemôžem pridať tému?

smith,

je to presne tak ako píše endrju. Drak je databázou pripravených vecí, čo však neznamená že sa tam nedá spýtať. Postupne sa snažíme pridávať ďalšie a ďalšie témy a tématické okruhy, takže každý dobrý nápad na novú tému, ktorá zatiaľ nie je spracovaná je vítaný.
Slúži na to téma Vaše želania na vypracovanie otázok (http://www.porada.sk/t37548-vae-elania-na-vypracovanie-otazok.html). Táto téma je v ohlasoch a pripomienkách.
Ak nájdete vypracovanú otázku a nestačí vám odpoveď, tiež sa môžete spýtať v danej téme, ale podľa možnosti tak aby šlo o otázku smerujúcu na obsah, ktorý v téme nie je zodpovedaný, nie aby sa pýtalo na to isté čo tam už je napísané...
Zoltán Kovács
30.01.07,15:51
Ďakujem za vyčerpávajúcu odpoveď.
Lubaba
30.01.07,22:33
ak mám predplatený prístup do Draka prečo nemôžem pridať tému?

tebe nestačí len Draka poprezerať?

Mne na 100%, to čo sa podarilo urobiť na Drak porada, nemá chybu, som rada, že také niečo tu je...*****
Jozef Mihál
31.01.07,06:49
mimotemy dnes je posledný deň na "voľné" prezeranie DRAK-a, tak to využite...Od zajtra prístup len pre toho, kto "používa draka na mzdy".
Jozef Mihál
31.01.07,17:01
Posledných 5 hodín...
Hanka
07.02.07,08:06
Velmi som uvitala " Draka", tak ako ostatni. Bola by som rada, keby aj tam bol pri kazdom prispevku uvedeny datum, myslim si, ze by to bolo prehladnejsie.
Dakujem.

Doplnam: Mam nastavene linearne zobrazovanie
Richard
07.02.07,08:12
Velmi som uvitala " Draka", tak ako ostatni. Bola by som rada, keby aj tam bol pri kazdom prispevku uvedeny datum, myslim si, ze by to bolo prehladnejsie.
Dakujem.

Doplnam: Mam nastavene linearne zobrazovanie
Dátum je uvedený vždy v prvom príspevku pod menom autora.
Avšak všetky údaje sú aktuálne. Ak sa niečo zmení príspevky budú aktualizované a tie staršie nájdete v príspevku po kliknutí na ich starú verziu (to tam zatiaľ nie je vidno, keďže zatiaľ je všetko "čerstvé").

Doplnam: zoznam tém sa prednsatavene zobrazuje podľa dátumu...
Hanka
07.02.07,08:15
Dakujem :)
evina
12.02.07,13:34
Neviem, či je to vo vývoji alebo mne to zle funguje. Na prvej stránke mám za každou témou zelený riadok s upozornením, že príspevky do draka sú farebne odlíšené /témy sa mi zdajú tým značne neprehľadné, lebo to zelené upozornenie je veľmi výrazné/, ale čo je podstatnejšie príspevky do draka v skutočnosti ne sú farebne odlíšené. Len prvé asi 4 témy sú na "zeleno" ale ani nie sú z draka. Má to tak byť a či sa na tom pracuje? Ďakujem...
katkaj
12.02.07,13:42
Neviem, či je to vo vývoji alebo mne to zle funguje. Na prvej stránke mám za každou témou zelený riadok s upozornením, že príspevky do draka sú farebne odlíšené /témy sa mi zdajú tým značne neprehľadné, lebo to zelené upozornenie je veľmi výrazné/, ale čo je podstatnejšie príspevky do draka v skutočnosti ne sú farebne odlíšené. Len prvé asi 4 témy sú na "zeleno" ale ani nie sú z draka. Má to tak byť a či sa na tom pracuje? Ďakujem...

Mne to tiež tak divne dnes okolo obeda ukazovalo ale už je to v poriadku ;)
mysimis
12.02.07,13:57
V robote na PC som na zeleno a doma som na modro. Neviem si to vysvetliť. Čím to je?
katkaj
12.02.07,14:01
V robote na PC som na zeleno a doma som na modro. Neviem si to vysvetliť. Čím to je?

Možno máš inak nastavenú obrazovku, ja som všade zelená :D
Richard
12.02.07,15:00
V robote na PC som na zeleno a doma som na modro. Neviem si to vysvetliť. Čím to je?


Na zeleno je DRAK, na modro je PORADA. Ak to tak nie je treba sa odhlásiť a znovu prihlásiť a prípadne vyčistiť cookies. Je možné že počas testovania sa na Vás "nelepila zelená" a teraz to máte uložené v pamäti (v cookies).
Richard
12.02.07,15:03
Neviem, či je to vo vývoji alebo mne to zle funguje. Na prvej stránke mám za každou témou zelený riadok s upozornením, že príspevky do draka sú farebne odlíšené /témy sa mi zdajú tým značne neprehľadné, lebo to zelené upozornenie je veľmi výrazné/, ale čo je podstatnejšie príspevky do draka v skutočnosti ne sú farebne odlíšené. Len prvé asi 4 témy sú na "zeleno" ale ani nie sú z draka. Má to tak byť a či sa na tom pracuje? Ďakujem...


určite to tak nemá byť, ale robím úpravy tak aby som nemusel vypnúť Poradu úplne, takže sa sem tam zjavia. a ďakujem za upozornenie
mysimis
15.02.07,08:09
Na zeleno je DRAK, na modro je PORADA. Ak to tak nie je treba sa odhlásiť a znovu prihlásiť a prípadne vyčistiť cookies. Je možné že počas testovania sa na Vás "nelepila zelená" a teraz to máte uložené v pamäti (v cookies).

V cookies to asi nebude. Dnes som bola klasicky modrá ako porada, potom som sa zmenila na zeleno, potom som každý príspevok mala oddelený s upozornením, že oddelené príspevky draka..... a to všetko v priebehu 10 min. A teraz som zase zelená. Chýba mi klasická modrá porada.
Fany
19.02.07,12:19
Draka mám predplateného, ale stále sa mi nedá pridať komentár? Prečo?
Richard
20.02.07,06:56
Fany, v ktorej časti sa ti nedá pridať komentár? Čo presne ti Porada píše?
Janka6685
09.03.07,18:52
Richard, tiež som si všimla, že ak otvorím "zelenú tému", tak je niektorá z draka a niektorá z porady a ak otvorím "modrú tému", tiež je niektorá z draka a niektorá z porady. Keďže zatiaľ nemám predplateného draka, tak som si zvykla neotvárať témy, ktorých zakladateľom je Jozef Mihál (lebo sú z draka a nevidela by som odpovede), ale môže sa stať, že založí tému na porade a ja ju neotvorím, lebo si budem myslieť, že je z draka. Dá sa s tým niečo robiť? Ak je chyba v mojom PC, môžeš ma usmerniť?

Ďakujem
Jozef Mihál
09.03.07,19:00
...som si zvykla neotvárať témy, ktorých zakladateľom je Jozef Mihál...

Po vytrhnutí citovanej vety z kontextu konštatujem: No to som dopadol...
Janka6685
09.03.07,19:09
Po vytrhnutí citovanej vety z kontextu konštatujem: No to som dopadol...

Mám rada ľudí, ktorí si vedia aj sami zo seba urobiť srandu....za to Vám posielam :):):):):)....
Richard
09.03.07,22:25
netreba pozerať či sú od Jozefa - vpravo je vidieť Poradu v ktorej sa téma nachádza
Janka6685
12.03.07,08:39
netreba pozerať či sú od Jozefa - vpravo je vidieť Poradu v ktorej sa téma nachádza

Som rada, že to p. Mihál zobral s humorom a pochopil, ako som to myslela;).

Viem, že si môžem vpravo pozrieť, z akej témy je príspevok, ale keďže nechodím do draka, tak neviem, ako sa tam príspevky volajú. Síce viem ako sa volajú príspevky na porade a mohla by som tým pádom selektovať všetky ostatné, ale nováčikovia to nevedia hneď. Ich to tiež môže rušiť.

Niežeby ma to nejak extra trápilo, len ma napadlo, že ak už majú byť príspevky triedené na zelené a modré, tak mi to uľahčí prácu. Mám niečo v compe ja zle?
MEDKO
15.11.07,05:52
Chcela by som sa informovať, keď sa predplatí prístup na draka pre rok 2008 a firma od 1.1.2008 skončí a poodhlasuje sa aj z internetu a zovšadiaľ aká bude možnosť prístupu do draka,ak účtovníčka,ktorá s drakom pracovala sa bude chcieť dostať k informáciám a poradám z iného počítača?
Zoltán Kovács
15.11.07,06:07
Chcela by som sa informovať, keď sa predplatí prístup na draka pre rok 2008 a firma od 1.1.2008 skončí a poodhlasuje sa aj z internetu a zovšadiaľ aká bude možnosť prístupu do draka,ak účtovníčka,ktorá s drakom pracovala sa bude chcieť dostať k informáciám a poradám z iného počítača?

Prístup je vlastne na nick registorvaný. Teda ak účtovníčka sa prihlási z iného počítača pod svojím menom a heslo, tak bude mať možnosť prístupu do draka.