Janiela
30.01.07,23:37
Dobrý večer, vie mi niekto poradiť, čo znamená pred prijatým mailom červený výkričník?? Dúfam, že to nie je to, čo si myslím? VÍR! Nechala som preskenovať celý PC pre každý prípad.
Vďaka
miner
30.01.07,23:03
!!!pre každý prípad ti odosielatel nastavil vysoku prioritu odosielanej správy.neboj, neboj!!
Janiela
30.01.07,23:22
Úľava. Ďakujem. Položím ešte jednu otázočku:Prečo to tak nastavil, čo to znamená vysoká priorita?
liba2
30.01.07,23:56
Úľava. Ďakujem. Položím ešte jednu otázočku:Prečo to tak nastavil, čo to znamená vysoká priorita?Ak dostaneš viacero správ, aby si si všimla najskôr tú, ktorá je (možno z časového dôvodu) dôležitá. No a podarilo sa mu to...:D, nielen ty ale aj my to riešime :D .
endrju
31.01.07,04:12
Ak dostaneš viacero správ, aby si si všimla najskôr tú, ktorá je (možno z časového dôvodu) dôležitá. No a podarilo sa mu to...:D, nielen ty ale aj my to riešime :D .

:D

Som nepradstaviteľne rád, že na Porade je na upútanie pozornosti k dispozícii niečo podobné v zelenom prevedení. To "niečo" býva medzi poraďákmi označované ako blikajúce "čudo" alebo blikajúca príšera.
Živo si viem predstaviť reakcie na záplavu príšer, ak by sa na Porade ich farba zmenila z upokojujúcej zelenej na dráždivú červenú. :rolleyes:
Janiela
01.02.07,05:01
:D

Som nepradstaviteľne rád, že na Porade je na upútanie pozornosti k dispozícii niečo podobné v zelenom prevedení. To "niečo" býva medzi poraďákmi označované ako blikajúce "čudo" alebo blikajúca príšera.
Živo si viem predstaviť reakcie na záplavu príšer, ak by sa na Porade ich farba zmenila z upokojujúcej zelenej na dráždivú červenú. :rolleyes:
Súhlasím, hrozne som sa zľakla, kým dotyčný sa posmieval a pod. Nemyslím, že je to vtipné, ak niekto žije len z toho, čo má v PC, a k tomu ešte máme záver roka!!! Som len človek, ktorý sa učí. Vďaka Vám za vysvetlenie. Fakt by to upozornenie mohlo byť v inej farbe. Majte, krásny deň.