sta
31.01.07,07:43
Ahojte, chcela by som Vás poprosiť o pomoc :confused: Ak je prevádzka, v ktorej je 6 zamestnancov, ktorí pracujú na smeny, je možné im stanoviť takýto rozpis smien?:

1. týždeň
Po: 12 h.
Ut: voľno
St: 12 h.
Št: voľno
Pi: 12 h.
So: 8 h.
spolu 44 h.

2. týždeň
Po. voľno
Ut: 12 hodín
St: voľno
Št: 12 hodín
Pi: voľno
So: 12 hodín
spolu 36 h.
spolu za mesiac 160 hodín.

Prevádzka je otvorená Pondelok - Sobota od 9.00 do 21.00 h. Viem, že v ZP je stanovené, že pri jednosmennej prevádzke, nesmie týždenný prac. čas prekročiť 40 h., pri dvojsmennej 38,75 atď. Ale priznám sa, že veľmi tomu nerozumiem.
Ak by mali pracovníci rozvrhnuté smeny, tak ako som uviedla a v pracovnej zmluve budú mať stanovený max. týždenný prac. čas 40 h., to znamená, že v tom týždni, kedy odpracujú 44 h., tak 4 hodiny sa im preplatia ako nadčasy? :confused: Priznám sa, že sa z tohto neviem vymotať, keby mi niekto poradil nejaký výpočet, ako si všetko prepočítať, aby boli dodržané všetky zákony, budem mu veľmi vďačná.
endrju
31.01.07,07:31
Marína
31.01.07,07:44
80:2=40/týždeň ale z toho ešte odpočítaj prestávky na oddych, takže môže byť. Do 38,75 hod./týždeň sa bohate zmestíš. Medzi 2. a 1. týždňom však je iba 1 deň voľna. V druhom týždni končí sobotou, v nedeľu má voľno a ihneď v pondelok nastupuje do práce, takže nie je dodržaná podmienka
ZP_§93. Skús sa dohodnúť podľa ods.3 so zamestnancom alebo to prerokuj so zástupcom zamestnancov.
§ 93
Nepretržitý odpočinok v týždni
(1) Zamestnávateľ je povinný rozvrhnúť pracovný čas tak, aby zamestnanec mal raz za týždeň dva po sebe nasledujúce dni nepretržitého odpočinku, ktoré musia pripadať na sobotu a nedeľu alebo na nedeľu a pondelok.
(2) Ak povaha práce a podmienky prevádzky neumožňujú rozvrhnúť pracovný čas podľa odseku 1, poskytnú sa dva po sebe nasledujúce dni nepretržitého odpočinku v týždni v iných dňoch týždňa.
(3) Ak z prevádzkových dôvodov nemožno rozvrhnúť pracovný čas podľa odsekov 1 a 2, môže zamestnávateľ po prerokovaní so zástupcami zamestnancov alebo po dohode so zamestnancom starším ako 18 rokov rozvrhnúť pracovný čas tak, aby zamestnanec mal raz za týždeň najmenej 24 hodín nepretržitého odpočinku, ktorý by mal pripadnúť na nedeľu.
sta
31.01.07,08:43
ďakujem Vám obom :)

Takže ak som správne pochopila ten §93, ak sa ZĽ dohodne so zamestnancom a ten bude súhlasiť, že nebude mať v týždni 2 dni po sebe nepretržitého odpočinku, stačí keď bude mať voľno 1 deň teda v nedeľu? Oni si totiž zamestnanci sami rozvrhli takéto smeny.

A platí pre nich max. týždenný prac. čas 38,75 h. Čiže odpracovať by mali z 12 hod. smeny 11,5 h. a z 8 hod. smeny 7,5 h. a zvyšok sú prestávky na obed?

Ak v jednom týždni výjde týždenný prac. čas tých 44 h. nemusím tie 5,25 h. preplácať ako nadčas? (44 h. - 38,75 h. = 5,25 h.):confused:
Možno hlúpe otázky, ale potrebujem sa v tom nejako zorientovať. Pls, ak máte niekto čas, mrknite sa mi na prílohu, či by to tak mohlo byť. Ďakujem.
Marína
31.01.07,09:34
Čas síce veľmi nemáme, ale čo človek neurobí pre poraďáka.;) Podľa mňa je to dobre rozvrhnuté, až na tie spomínané dva dni odpočinku. Tie si ošetri dohodou so zamestnancami. Niekde je zvykom(nie pravidlom) pri 12 hod. smenách dávať dve 1/2-hodinové prestávky na odpočinok, alebo jednu hodinovú.
Prečo sa pýtaš na tie nadčasové hodiny? Veď majú vypracovaný pracovný kalendár na celý rok, t.z. koľko a kedy majú odpracovať a to je ich určený pracovný čas. Keďže je nerovnomerne rozvrhnutý v dvojtýždňových cykloch, vypočítaš, koľko hodín pripadá na 1 týždeň. Ak Ti vyjde v priemere 38,75 alebo menej/týždeň, je to v poriadku. Nezabudni, že pri nerovnomerne rozvrhnutom prac. čase sa nárok na dovolenku vypočítava podľa ZP_§104.
V tejto téme http://www.porada.sk/t34872-nerovnomerny-pracovny-cas-v-kocke.html
som prilepila tabuľku pre výpočet dovolenky pri NRPČ.
sta
31.01.07,09:39
ďakujem ešte raz. :) Tuším sa v tom konečne začínam trošku orientovať ;) :) :) :)
Marína
31.01.07,09:50
sta
31.01.07,10:00
Nedá sa mi pridať bod, tak len ešte raz veľká vďaka :) ;) :)
Uľa
21.07.10,12:53
Prosím vás veľmi pekne o radu, lebo sa neviem z toho vymotať: Predajňa je otvorená 6 dní v týždni. Pracujú tu dve smeny:
ranná pracuje Po-Pi: 6.00-13.00 a sobotu od 6.00-12.00 (čistý týždenný čas je 38 hodín) a
poobedná pracuje Po-Pi: 12.00-19.00 (čistý týždenný čas je 32,5hodiny).
Na pracovnej zmluve majú uvedenú mesačnú minimálnu mzdu a týždenný pracovný čas 38,75 hodiny.
Nerozumiem dosť dobre tomu, či to bude v poriadku, keď jeden týždeň bude mať zamestnanec odpracovaných 38 hodín a druhý týždeň iba 32,5 hodín keď majú týždenný pracovný čas 38,75. keďže sú odmeňovaní mesačne,minimálnu mzdu musia tak-či tak dosiahnuť. Prosím vás o radu, za ktorú vopred ďakujem.
Chrusťa
23.07.10,10:21
Dobrý deň, napojím sa na vás. Máme k dispozícii 4 zamestnancov, pričom od júna sa im upravil pracovný čas. Majú 14 dňový cyklus, pričom raz do týždňa jednému vychádza nočná zmena 12 hod/ od 18:00-6:00/. Pracujú asi takto: Po:8h, Ut:8h, St:12h, Št:voľno, Pi:8h, So:1,5h, Ne:voľno, Po. 12h, Ut.voľno, St:8h a tak to pokračuje. Chcem sa popýtať nakoľko mám v tom celom chaos ide o dvojzmennú prevádzku, nepretržitú? Viem, že je to nerovnomerný prac. čas, ale nejako nemám v tomto jasno.Ako im prerátam dovolenky, keď od 1.1.-31.5. mali týždenný čas. fond 40 hod pracovali PO-PI a teraz od júna už je to ináč? Buďte takí dobrí a objasnite mi to mám v tom riadny guláš...ďakujem
irena249
17.09.10,13:15
dobrý deň, môj problém je podobný ako predchádzajúce príspevky. ako stanovím počet hodín v mesiaci pri nerovnomerne rozvrhnutom čase? spočítam rozpis zmien minimálne na 4 mesiace (alebo celý rok) a vydelím 16 (mesiace x týždne) a mám týždenný pracovný čas? mám od toho času odrátať prestávku, čiže keď robia 6:00 - 18:00 mám im odpočítať hodinu na obed? berie sa do úvahy zároveň či pracujú na dve zmeny a podľa toho určím max. týždenný čas a minimálnu hodinovú mzdu aj pri nerovnomernom čase? ďakujem