kačer
31.01.07,15:24
Dobrý deň poraďáci,

obraciam sa na Vás o radu, ako zaúčtovať dobropis za vrátené stravné lístky od zamestnanca. Stalo sa, že nespotreboval stravné lístky na rok 2006. Ďakujem.
Tweety
31.01.07,14:25
Dobrý deň poraďáci,

obraciam sa na Vás o radu, ako zaúčtovať dobropis za vrátené stravné lístky od zamestnanca. Stalo sa, že nespotreboval stravné lístky na rok 2006. Ďakujem.
- 213/- 321.
Zita5
31.01.07,14:26
Dobrý deň poraďáci,

obraciam sa na Vás o radu, ako zaúčtovať dobropis za vrátené stravné lístky od zamestnanca. Stalo sa, že nespotreboval stravné lístky na rok 2006. Ďakujem.


Ale koho je to záležitosť , že nespotreboval , myslím že nie zamestnávateľa . Zamestnanec dostal stravné lístky za odporacované dni a tým to pre zamestnávateľa skončilo .Či už ich spotreboval alebo nie , to je zasa problém zamestnanca .

Alebo som na omyle ?
Tweety
31.01.07,14:29
Ale koho je to záležitosť , že nespotreboval , myslím že nie zamestnávateľa . Zamestnanec dostal stravné lístky za odporacované dni a tým to pre zamestnávateľa skončilo .Či už ich spotreboval alebo nie , to je zasa problém zamestnanca .

Alebo som na omyle ?Zitka, môže firma nespotrebované stravenky vrátiť spoločnosti, oni potom vystavia dobropis na fi. Zamestnancovi sa vrátia peniažky, odúčtuje sa z nákladov...., je s tým kopec práce, ale dá sa to.
Zita5
31.01.07,14:32
Zitka, môže firma nespotrebované stravenky vrátiť spoločnosti, oni potom vystavia dobropis na fi. Zamestnancovi sa vrátia peniažky, odúčtuje sa z nákladov...., je s tým kopec práce, ale dá sa to.

Majka , vďaka .....naši zasa skonzumujú všetky str.lístky , ešte by chceli aj pridať niekedy .;) Vidíš tak toto ma nenapadlo ....
kačer
31.01.07,14:33
Čo už teraz, keď som ich vrátila.:confused: Nejako to už musím zaúčtovať.
Hlavne ako záväzok voči zamestnancovi.