Clone1
31.01.07,19:33
Pekný deň prajem,

Toto leto mám v pláne ísť na ´´dovolenku´´ asi tak Cca 3 týždne v termíne koniec Augusta - September.

Cesta buď stopom + kamarát alebo autom a Ďaľší do partie, všetko záleží či pôjdu ostatní.

Tak ak viete rád uvítam užitočné linky venujúce sa cestovaniu takýmto spôsobom, prípadne ak viete poradit kde ziskam cenne info o jednotlivych krajinach ako nemecko holandsko, belgicko, francuzsko - hlavne bretania.
Mapy som si uz kupil len nechcem aby som prisiel o nieco zaujimave a aby som bol dobre prichystany priklad ubytovanie vlak alebo autobus spojenie kde je co dobre kupit ake su zvyky a podobne vsetko zalezi ci pojdeme autom alebo stopom teda a podla toho aj co to postiham

dakujem



______________
anto
31.01.07,18:48
To závisí od peňaženky čo chcete vidieť. Ja som prešiel vlani celú škandinávsku krajinu na aute bez akýchkoľvek príprav, len tak na blind. Najlepšie je sadnúť na nejaký dopravný prostriedok, a ísť kam očí vedú, však na konci niečo bude.
Bobris
13.02.07,08:14
Ahojte. Vela informacii je na strankach www.euroinfo.gov.sk alebo www.skrz.sk a samozrejme v neposlednom rade niejaky ten turisticky sprievodca - kniha a to z toho dovodu ze su tam aj tipy na lacne kempy hostely, hotely, stravovanie, atrakcie...... Vela zabavy pri tripe. Boris