groupmanager
01.02.07,08:43
Potreboval by som poradiť, či je potrebné vyhotoviť výplatné pásky za dohodára, ak si chcem vyplatenú mzdu zaúčtovať do nákladov, ale stačí vystaviť výdavkový doklad. Prosím ak je možné, nevie mi niekto poslať vzor / tlačivo takejto výplatnej pásky? Ďakujem
dracica
01.02.07,07:49
mzda je osobný údaj, neviem či ti to niekto pošle
groupmanager
01.02.07,07:58
Ale ja nechcem vyplnené, stačí mi prázdne tlačivo...
jankasm
01.02.07,08:31
Potreboval by som poradiť, či je potrebné vyhotoviť výplatné pásky za dohodára, ak si chcem vyplatenú mzdu zaúčtovať do nákladov, ale stačí vystaviť výdavkový doklad. Prosím ak je možné, nevie mi niekto poslať vzor / tlačivo takejto výplatnej pásky? Ďakujem

Výplatnú pásku bohužiaľ nemám.
Samozrejme, že aj dohodár musí mať výplatnú pásku, nestačí výdavkový doklad. Nie len kvôli tomu, že si ju chceš zaúčtovať, ale vy, ako zamestnávateľ, ste povinní mu vystaviť a odovzdať výplatnú pásku so všetkými potrebnými údajmi.
mysimis
01.02.07,08:36
Potreboval by som poradiť, či je potrebné vyhotoviť výplatné pásky za dohodára, ak si chcem vyplatenú mzdu zaúčtovať do nákladov, ale stačí vystaviť výdavkový doklad. Prosím ak je možné, nevie mi niekto poslať vzor / tlačivo takejto výplatnej pásky? Ďakujem

Je to klasická výplatná páska, ako pre ostatných zamestnancov, len sa tam nevypĺňajú všetky položky tak ako u bežného zamestnanca na TPP.
ondja
17.02.11,17:40
Dobry večer chcem sa opytať na aku sumu vystaviť na dohodara vydavkovy doklad ked je na urade a zarobil 135€ -19% daň 25,65€

čiže som mu vydal 109,35€


dakujem krasne moc mi pomôžete
veronikasad
17.02.11,17:42
Dobry večer chcem sa opytať na aku sumu vystaviť na dohodara vydavkovy doklad ked je na urade a zarobil 135€ -19% daň 25,65€

čiže som mu vydal 109,35€


dakujem krasne moc mi pomôžete
dohodár sa na úrade práce nepreukazuje výdavkovým pokl. dokladom. Odovzdáva kopiu výplatnej pásky + potvrdenie o príjme na tlačive UPSVaR. Tam uvádzaš HM, odvody, daň aj čistú mzdu.
Peterika
17.02.11,17:48
Dobry večer chcem sa opytať na aku sumu vystaviť na dohodara vydavkovy doklad ked je na urade a zarobil 135€ -19% daň 25,65€

čiže som mu vydal 109,35€ výdavkový doklad pre účtovníctvo a dohodárovi o vyplatení odmeny + potvrdenie pre úrad práce / HM, ČM , daň/


dakujem krasne moc mi pomôžete
v texte 109,35 € + potvrdenie
Ejo
31.08.11,06:27
Dobrý deň. U dohodára na výplatnej páske musí byť aj počet dní, alebo stačí ak uvádzam počet odpracovaných hodín?
Na dohode má uvedené, že odpracovať maximálne 10 hod. týždenne.
Ďakujem
drobeceva
31.08.11,18:40
Dobrý deň. U dohodára na výplatnej páske musí byť aj počet dní, alebo stačí ak uvádzam počet odpracovaných hodín?
Na dohode má uvedené, že odpracovať maximálne 10 hod. týždenne.
Ďakujem
Z toho vyplýva, že sa jedná o DoPČ. Na VP stačia odpracované hodiny a odmena.