Lion Topoľčany
01.02.07,11:26
Moja malá 3 ročná dcéra si zmyslela, že by chcela mačiatko.
Oznámila mi : "mami, napíšeme bocianovi, nech nám nenosí
bábätko, ja by som chcela radšej mačiatko".Takže prosím
niekoho, kto má na podarovanie mačiatko-samičku a je z
okolia Topoľčian, nech sa mi ohlási.Ďakujem.:---
Simonab
01.02.07,11:49
Skús zájsť s dcérkou do útulku, určite si vyberie. Aj v Topoľčanoch určite nejaký máte a ak nie do Nitry to nie je ďaleko. Navyše budete mať dobrý pocit, že ste poskytli domov osamelému mačiatku.
220870
02.02.07,18:33
Koľko tých mačiek chcete v akých farbách a velkostiach.Nám sa to tu už premnožilo .1 mačka zadarmo daľších 5 ako bonus .
tiny77
02.02.07,19:11
Koľko tých mačiek chcete v akých farbách a velkostiach.Nám sa to tu už premnožilo .1 mačka zadarmo daľších 5 ako bonus .

to faaaakt? :D
malicku bielu s hnedou skvrnou :D
Tweety
02.02.07,19:14
to faaaakt? :D
malicku bielu s hnedou skvrnou :D
Steš? ja mám čiernu.
tiny77
02.02.07,19:21
Steš? ja mám čiernu.

ked ja neviem, mame bieleho psa, bieleho skrecka, bieleho kona :D
a teraz si deti zmysleli bielu macicku :o
btw mame dost povercivych susedov :) nemam chut aby ju nejako ohrozovali.
rano sa ich (detí) opytam ci by mohla byt i black cat a dam vediet ;)
Marianna01
03.02.07,12:29
Steš? ja mám čiernu.

Naša čierna dostala túlavé boty pred rokom, takže sa už asi nevráti... Bol to kocúr, krásny, asi päťkilový...
Zostala nám modrošedá Mica, ktorá sa ale urazila, keď sme doniesli šteňa a aby nám bolo jasné, ako strašne sme jej ublížili, odsťahovala sa k susedom. Vždy, keď vyjdem cez bránu, povýšenecky sa na mňa pozerá spoza plota. (majú vyvýšený pozemok...:D) Iste si myslí - ja Ti ukážem, vymeniť ma za akéhosi psa! PCh! Tiež už dosahuje rozmery kocúra, pretože u susedov ju tak kŕmia, že už sa neobťažuje ani myši chytať, tlstá je ja p.....tko. Ale keď prídem k susedom, zas je to tá moja prítulná, mäkučká, mrnčiaca Micka...